Нула Реала са Жутом подморницом (ВИДЕО)

0

Фудбалери Севиље победили су на свом терену Еспањол са 2:0

Фудбалери Реал Мадрида одиграли су вечерас на свом терену нерешено 0:0 против Виљареала, у утакмици седмог кола шпанског првенства.

Реал је први на табели са 17 бодова, три више, али и утакмицом више од другопласиране Севиље.

Виљареал је у шест утакмица пети пут одиграо нерешено и заузима 10. место на табели са осам бодова.

Раније данас шампион Атлетико изгубио је као гост од Алавеса 0:1, Валенсија и Атлетик Билбао одиграли су нерешено 1:1, а Севиља је на свом терену победила Еспањол са 2:0.

Фудбалери Севиље победили су на свом терену Еспањол са 2:0, у утакмици седмог кола шпанског првенства.

Севиља је повела голом Јусефа Eн Несирија у 13. минуту, а затим је после употребе ВАР технологије због офсајда поништен гол Еспањола, који је постигао Раул де Томас.

Победу домаћих обезбедио је Рафа Мир поготком у 87. минуту.

Севиља је од 65. минута играла са десеторицом након што је Томас Дилејни добио други жути картон.