Ливерпул у голеади остао без победе, Барнлију поништен гол у надокнади (ВИДЕО)

Ливерпул је водио 3:2 на гостовању Брентфорду, а онда су у 30 секунди зицере промашили Салах и Мане.

Коштало је то Редсе, Вас је ушао у 78. минуту, а четири касније после смушености Александера-Арнолда дао је гол за коначних 3:3.

Фудбалери Евертона победили су на свом терену Норич са 2:0.

Евертон је повео у 29. минуту голом Андроса Таунзенда из једанаестерца, а победу је обезбедио Абдулај Дукуре поготком у 77. минуту.

Фудбалери Вест Хема победили су на гостовању Лидс са 2:1 и прекинули низ од три утакмице без победе.

Лидс је повео у 19. минуту голом Рафиње, а затим је због офсајда поништен гол Вест Хема који је у 53. минуту постигао Томаш Соучек. Лондонска екипа изједначила је аутоголом Хуниора Фирпа у 67. минуту. Победу Вест Хему донео је Мајкл Антонио поготком у 90. минуту.

Лестер је на свом терену одиграо нерешено 2:2 против Барнлија, коме је у петом минуту надокнаде после употребе ВАР технологије поништен гол који је постигао Крис Вуд.

Оба гола за Лисице дао је Џејми Варди, али је постигао и аутогол.

Вотфорд је на свом терену одиграо 1:1 са Њукаслом, а асистенту за гол Кингу поништен је победоносни гол у 87. минуту после асистенције ВАР-а.

Семафор 6. кола Премијер лиге:
Челзи – Манчестер Сити 0:1 (Жезус 53)
Манчестер Јунајтед – Астон Вила 0:1 (Хаус 88)
16,00: Евертон – Норич 2:0 (Таузенд 29. једанаестерац, Дукуре 77)
Лидс – Вест Хем 1:2 (Рафиња 19 - Фирпо 67. једанаестерац, Антонио 90)
Лестер – Барнли 2:2 (Варди 37, 85 - Варди 12. аутогол, Корне 40)
Вотфорд – Њукасл 1:1 (Сар 72 - Лонгстаф 23)
Бренфорд – Ливерпул 3:3 (Пинок 27, Јанлет 63, Виса 82 - Жота 31, Салах 54, Џонс 67)
15.00: Саутемптон – Вулверхемптон
17.30: Арсенал – Тотенхем
21.00: Кристал Палас – Брајтон