Liverpul u goleadi ostao bez pobede, Barnliju poništen gol u nadoknadi (VIDEO)

0

Liverpul je vodio 3:2 na gostovanju Brentfordu, a onda su u 30 sekundi zicere promašili Salah i Mane.

Koštalo je to Redse, Vas je ušao u 78. minutu, a četiri kasnije posle smušenosti Aleksandera-Arnolda dao je gol za konačnih 3:3.

Fudbaleri Evertona pobedili su na svom terenu Norič sa 2:0.

Everton je poveo u 29. minutu golom Androsa Taunzenda iz jedanaesterca, a pobedu je obezbedio Abdulaj Dukure pogotkom u 77. minutu.

Fudbaleri Vest Hema pobedili su na gostovanju Lids sa 2:1 i prekinuli niz od tri utakmice bez pobede.

Lids je poveo u 19. minutu golom Rafinje, a zatim je zbog ofsajda poništen gol Vest Hema koji je u 53. minutu postigao Tomaš Souček. Londonska ekipa izjednačila je autogolom Huniora Firpa u 67. minutu. Pobedu Vest Hemu doneo je Majkl Antonio pogotkom u 90. minutu.

Lester je na svom terenu odigrao nerešeno 2:2 protiv Barnlija, kome je u petom minutu nadoknade posle upotrebe VAR tehnologije poništen gol koji je postigao Kris Vud.

Oba gola za Lisice dao je Džejmi Vardi, ali je postigao i autogol.

Votford je na svom terenu odigrao 1:1 sa NJukaslom, a asistentu za gol Kingu poništen je pobedonosni gol u 87. minutu posle asistencije VAR-a.

Semafor 6. kola Premijer lige:
Čelzi – Mančester Siti 0:1 (Žezus 53)
Mančester Junajted – Aston Vila 0:1 (Haus 88)
16,00: Everton – Norič 2:0 (Tauzend 29. jedanaesterac, Dukure 77)
Lids – Vest Hem 1:2 (Rafinja 19 - Firpo 67. jedanaesterac, Antonio 90)
Lester – Barnli 2:2 (Vardi 37, 85 - Vardi 12. autogol, Korne 40)
Votford – NJukasl 1:1 (Sar 72 - Longstaf 23)
Brenford – Liverpul 3:3 (Pinok 27, Janlet 63, Visa 82 - Žota 31, Salah 54, Džons 67)
15.00: Sautempton – Vulverhempton
17.30: Arsenal – Totenhem
21.00: Kristal Palas – Brajton