PRVI PORAZ ŠAMPIONA - Alaves protiv Atletika za prvu pobedu u sezoni (VIDEO)

0

Fudbaleri Valensije odigrali su na svom terenu nerešeno 1:1 protiv Atletika

Fudbaleri Alavesa pobedili su danas na svom terenu ekipu Atletiko Madrida sa 1:0, u utakmici sedmog kola španske Primere.

Alaves je poveo već u četvrtom minutu golom Viktora Lagvardije i tu prednost je sačuvao do kraja meča.

Ekipa Alavesa je tako upisala prvu pobedu u novoj sezoni i sada je sa ta tri boda pretposlednja na tabeli. Na drugoj strani, Atletiko je doživeo prvi poraz i sa 14 osvojenih bodova zauzima drugo mesto.

Fudbaleri Alavesa će u narednom kolu Primere gostovati Atletik Bilbau, dok će Atletiko Madrid ugostiti Barselonu.

Fudbaleri Valensije odigrali su na svom terenu nerešeno 1:1 protiv Atletika iz Bilbaa, u utakmici sedmog kola španskog prvenstva.

Atletik je poveo golom Injiga Martinesa u 69. minutu, a bod domaćoj ekipi doneo je Markos Andre pogotkom u petom minutu nadoknade vremena.

Valensija je od 82. minuta igrala sa desetoricom, pošto je drugi žuti karton dobio Maksimilijano Gomes.

Valensija je prekinula niz od dva poraza i zauzima peto mesto na tabeli sa 11 bodova.

Atletik je takođe u tri poslednje utakmice bez pobede i sedmi je na tabeli sa 11 bodova.