Јувентус стигао до прве победе, реми Салернитане и Вероне, асистенција Илића (ВИДЕО)

0

Јувентус је 12. са пет бодова, док је Специја 16. са четири поена

Фудбалери Јувентуса победили су у гостима Специју са 3:2, у петом колу италијанске Серије А.

Стрелци за Јувентус били су Мојзе Кен у 28, Фредерико Кјеза у 66. и Матајс Де Лихт у 72. минуту.

Голове за Специју су постигли Емануел Гиаси у 33. и Жанис Антист у 49. минуту.

Јувентус је 12. са пет бодова, док је Специја 16. са четири поена.

У наредном колу, Јувентус ће дочекати Сампдорију, док ће Специја угостити Милан.

У истом термину, Салернитана и Верона одиграли су нерешено 2:2.

Голове за Салернитану су постигли Кедрик Гондо у другом минуту надокнаде полувремена и Мамаду Кулибали у 76. минуту, док је стрелац за Верону био Никола Калинић у седмом и 29. минуту.  Асистент код другог гола био је наш Иван Илић. Он је замењен на старту другог дела игре. Дарко Лазовић је почео меч и на терену је био до другог минута судијске надокнаде.

Салернитана је на последњем 20. месту са једним бодом, док је Верона 14. са четири поена.

У наредном колу, Салернитана ће гостовати Сасуолоу, док ће Верона гостовати Ђенови.