I Fulam pobedio Liverpul na Enfildu, Junajtedu mančesterski derbi (VIDEO)

0

Fudbaleri Fulama pobedili su na gostujućem terenu Liverpul sa 1:0, u utakmici 27. kola Premijer lige

Jedini gol postigao je Mario Lemina u 45. minutu utakmice, nakon što je igrač Liverpula Mohamed Salah izgubio loptu na ivici šesnaesterca.

To je šesti uzastopni poraz Liverpula na Enfildu, što je klupski rekord. Šampion Engleske je pretrpeo deveti poraz u prvenstvu i sedmi je na tabeli sa 43 boda.

Fulam je osvojio važne bodove u borbi za opstanak. Londonska ekipa je prva u zoni ispadanja na 18. mestu sa 26 bodova. Takođe, 26 bodova ima i Brajton, koji je prvi iznad crte, ali ima i utakmicu manje.

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su u gostima Mančester Siti sa 2:0, u 27. kolu engleske Premijer lige.

Poveo je Junajted već u prvom minutu golom Bruna Fernandeša iz penala, da bi konačan rezultat postavio Luk Šou golom u 50. minutu.