Atletiko se vratio posle dva kiksa, potopio Žutu podmornicu (VIDEO)

0

Selta osvojila bod protiv Valjadolida golom u 94. minutu

Fudbaleri Atletiko Madrida pobedili su večeras u gostima Viljareal sa 2:0, u 25. kolu španske La Lige.

Poveo je Atletiko autogolom Alfonsa Pedraza u 25. minutu, da bi Žoao Feliks golom u 69. minutu postavio konačan rezultat.

Atletiko je prvi na tabeli sa 58 poena, dok je Viljareal na sedmoj poziciji sa 37 bodova.

U narednom kolu, Atletiko će dočekati Real Madrid, dok će Viljareal gostovati Valensiji.

Fudbaleri Selte i Valjadolida odigrali su u Vigu nerešeno 1:1, u utakmici 25. kola španskog prvenstva

Fudbaleri Granade pobedili su večeras na svom terenu Elče sa 2:1, u 25. kolu španske La Lige.

Povela je Granada u 31. minutu golom Domingosa Kvina, da bi Elče izjednačio u 40. minutu preko Lukasa Boje.

Pobedu Granadi doneo je Antonio Puertas golom u 79. minutu.

Valjadolid je poveo u 70. minutu golom Fabijana Orelana, a bod domaćima obezbedio je Džejson Muriljo pogotokom u četvrtom minutu nadoknade vremena.

Fudbaleri Betisa pobedili su večeras na gostujućem terenu Kadiz sa 1:0, u utakmici 25. kola španskog prvenstva. Jedini gol postigao je Huanmi u 84. minutu.

Betis je ostvario treću uzastopnu pobedu, ukupno 12. u Primeri i šesti je na tabeli sa 39 bodova.