Атлетико се вратио после два кикса, потопио Жуту подморницу (ВИДЕО)

Селта освојила бод против Ваљадолида голом у 94. минуту

Фудбалери Атлетико Мадрида победили су вечерас у гостима Виљареал са 2:0, у 25. колу шпанске Ла Лиге.

Повео је Атлетико аутоголом Алфонса Педраза у 25. минуту, да би Жоао Феликс голом у 69. минуту поставио коначан резултат.

Атлетико је први на табели са 58 поена, док је Виљареал на седмој позицији са 37 бодова.

У наредном колу, Атлетико ће дочекати Реал Мадрид, док ће Виљареал гостовати Валенсији.

Фудбалери Селте и Ваљадолида одиграли су у Вигу нерешено 1:1, у утакмици 25. кола шпанског првенства

Фудбалери Гранаде победили су вечерас на свом терену Елче са 2:1, у 25. колу шпанске Ла Лиге.

Повела је Гранада у 31. минуту голом Домингоса Квина, да би Елче изједначио у 40. минуту преко Лукаса Боје.

Победу Гранади донео је Антонио Пуертас голом у 79. минуту.

Ваљадолид је повео у 70. минуту голом Фабијана Орелана, а бод домаћима обезбедио је Џејсон Муриљо поготоком у четвртом минуту надокнаде времена.

Фудбалери Бетиса победили су вечерас на гостујућем терену Кадиз са 1:0, у утакмици 25. кола шпанског првенства. Једини гол постигао је Хуанми у 84. минуту.

Бетис је остварио трећу узастопну победу, укупно 12. у Примери и шести је на табели са 39 бодова.