Ливерпул се буди, Арсенал славио против Лестера (ВИДЕО)

Певци убедљиви, нула Миливојевића и Митровића

Фудбалери Ливерпула победили су вечерас у гостима Шефилд јунајтед са 2:0, у 26. колу енглеске Премијер лиге.

Повео је Ливерпул голом Куртиса Џонса у 48. минуту, да би Кин Брајан аутоголом у 64. минуту поставио коначан резултат.

Ливерпул је забележио 12. победу у првенству и са 43 поена заузима шесту позицију, док је Шефилд јунајтед на последњем 20. месту са 11 бодова.

У наредном колу, Ливерпул ће дочекати Челси, док ће Шефилд јунајтед угостити Астон Вилу.

Фудбалери Арсенала победили су на гостујућем терену Лестер са 3:1, у утакмици 26. кола Премијер лиге.

Лестер је повео у шестом минуту голом Јурија Тилеманса, а изједначио је Давид Луиз у 39. минуту на додавање Вилијана.

Лондонски клуб повео је у другом минуту надокнаде првог полувремена голом Александра Лаказета из једанаестерца, а коначан резултат поставио је Николас Пепе поготком у 52. минуту.

У другој утакмици дана, у дуелу лондонских екипа, Кристал Палас и Фулам одиграли су без погодака 0:0. За домаће је играо Лука Миливојевић, који је добио жути картон, док је Александар Митровић ушао са клупе.

Фудбалери Тотенхема победили су на свом терену у Лондону Барнли са 4:0. Двоструки стрелац био је Гарет Бејл, који је постигао голове у другом и 55. минуту, оба после асистенција Сона Хјунмина. Голове су постигли још Хари Кејн у 15. минуту, после додавања Бејла и Лукас у 31. минуту.

Фудбалери Челсија и Манчестер јунајтеда вечерас су у Лондону одиграли нерешено 0:0, у 26. колу енглеске Премијер лиге.

Ово је девети меч Томаса Тухела како је преузео екипу Челсија, и до сада није доживео ниједан пораз.

Семафор 26. кола Премијер лиге:

Кристал палас – Фулам 0:0

Лестер – Арсенал 1:3 (Тилеманс 6 – Луиз 39, Лаказет 45+2. једанаестерац, Пепе 52)

Тотенхем – Барнли 4:0 (Бејл 2, 55, Кејн 15, Лукас 31)

Челзи – Манчестер јунајтед 0:0

Шефилд јунајтед – Ливерпул 0:2 (Џонса 48, Брајан 64. аутогол)

21,00: Евертон – Саутемптон
Манчестер сити – Вест Хем 2:1 (Дијас 30, Стонс 68 – Антонио 43)
ВБА – Брајтон 1:0 (Бартли 11)
Лидс – Астон Вила 0:1 (Ел-Гази 5)
Њукасл – Вулверхемтпон 1:1 (Ласел 52 - Невеш 73)