Liverpul se budi, Arsenal slavio protiv Lestera (VIDEO)

0

Pevci ubedljivi, nula Milivojevića i Mitrovića

Fudbaleri Liverpula pobedili su večeras u gostima Šefild junajted sa 2:0, u 26. kolu engleske Premijer lige.

Poveo je Liverpul golom Kurtisa Džonsa u 48. minutu, da bi Kin Brajan autogolom u 64. minutu postavio konačan rezultat.

Liverpul je zabeležio 12. pobedu u prvenstvu i sa 43 poena zauzima šestu poziciju, dok je Šefild junajted na poslednjem 20. mestu sa 11 bodova.

U narednom kolu, Liverpul će dočekati Čelsi, dok će Šefild junajted ugostiti Aston Vilu.

Fudbaleri Arsenala pobedili su na gostujućem terenu Lester sa 3:1, u utakmici 26. kola Premijer lige.

Lester je poveo u šestom minutu golom Jurija Tilemansa, a izjednačio je David Luiz u 39. minutu na dodavanje Vilijana.

Londonski klub poveo je u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena golom Aleksandra Lakazeta iz jedanaesterca, a konačan rezultat postavio je Nikolas Pepe pogotkom u 52. minutu.

U drugoj utakmici dana, u duelu londonskih ekipa, Kristal Palas i Fulam odigrali su bez pogodaka 0:0. Za domaće je igrao Luka Milivojević, koji je dobio žuti karton, dok je Aleksandar Mitrović ušao sa klupe.

Fudbaleri Totenhema pobedili su na svom terenu u Londonu Barnli sa 4:0. Dvostruki strelac bio je Garet Bejl, koji je postigao golove u drugom i 55. minutu, oba posle asistencija Sona Hjunmina. Golove su postigli još Hari Kejn u 15. minutu, posle dodavanja Bejla i Lukas u 31. minutu.

Fudbaleri Čelsija i Mančester junajteda večeras su u Londonu odigrali nerešeno 0:0, u 26. kolu engleske Premijer lige.

Ovo je deveti meč Tomasa Tuhela kako je preuzeo ekipu Čelsija, i do sada nije doživeo nijedan poraz.

Semafor 26. kola Premijer lige:

Kristal palas – Fulam 0:0

Lester – Arsenal 1:3 (Tilemans 6 – Luiz 39, Lakazet 45+2. jedanaesterac, Pepe 52)

Totenhem – Barnli 4:0 (Bejl 2, 55, Kejn 15, Lukas 31)

Čelzi – Mančester junajted 0:0

Šefild junajted – Liverpul 0:2 (Džonsa 48, Brajan 64. autogol)

21,00: Everton – Sautempton
Mančester siti – Vest Hem 2:1 (Dijas 30, Stons 68 – Antonio 43)
VBA – Brajton 1:0 (Bartli 11)
Lids – Aston Vila 0:1 (El-Gazi 5)
NJukasl – Vulverhemtpon 1:1 (Lasel 52 - Neveš 73)