Milan se trgnuo posle Zvezde i u gostima pobedio Romu (VIDEO)

8

Fudbaleri Napolija pobedili su večeras kao domaćini Benevento sa 2:0

Fudbaleri Milana pobedili su večeras u gostima Romu sa 2:1, u 24. kolu italijanske Serije A.

Poveo je Milan golom Franka Kesija iz penala u 43. minutu, da bi Roma u 50. minutu izjednačila preko Žordana Verete.

Pobedu Milanu doneo je Ante Rebić golom u 58. minutu.

Milan je upisao 16. pobedu u šampionatu i sa 52 boda, četiri manje od prvoplasiranog Intera, zauzima drugo mesto. Roma je zabeležila šesti poraz i sa 44 poena se nalazi na petoj poziciji.

Milan će u narednom kolu dočekati Udineze, dok će Roma gostovati Fiorentini.

Atalanta je sa 2:0 pobedila Sampdoriju. Ekipa iz Bergama povela je u 40. minutu golom Ruslana Malinovskog, a konačan rezultat postavio je Robin Goses pogotkom u 70. minutu.

Fudbaleri Intera pobedili su na svom terenu Đenovu sa 3:0 i stekli su na taj način sedam bodova prednosti nad drugoplasiranim gradskim rivalom Milanom.

Inter je poveo već u prvom minutu golom Romelua Lukakua, koji je u 69. minutu bio asistent kod pogotka Matea Darmijana. Konačan rezultat postavio je Aleksis Sančes u 80. minutu.

Fudbaleri Udinezea pobedili su na svom terenu Fiorentinu sa 1:0, a jedini gol postigao je Ilija Nestorovski u 86. minutu.

Fudbaleri Kaljarija pobedili su na gostovanju Krotone sa 2:0. Golove su postigli Leonardo Pavoleti u 56. minutu i Žoao Pedro u 60. minutu iz jedanaesterca.

Fudbaleri Napolija pobedili su večeras kao domaćini Benevento sa 2:0, u 24. kolu italijanske Serije A.

Strelaci za Napoli bili su Dris Mertens u 34. i Đovani Di Lorenco u 66. minutu.

Napoli je od 81. minuta igrao sa igračem manje, pošto je drugi žuti karton dobio Kalidu Kulibali.