Михајловићева Болоња после девет година победила Лацио (ВИДЕО)

0

Фудбалери Специје и Парме одиграли су нерешено 2:2, у мечу 24. кола италијанске Серије А

Фудбалери Болоње победили су Лацио са 2:0. Стрелци су били Ибрахима Мбаје у 19. и Никола Сансоне у 64. минуту. Лацио је имао прилику да поведе у 17. минуту, али Ћиро Имобиле није реализовао једанаестерац.

Фудбалери Парме су повели преко Јана Карамоа у 17. минуту, а осам минута касније Ернани је увећао предност гостију.

До краја првог полувремена домаћој екипи поништен је гол Ђулија Мађореа у 39. минуту, након прегледања ВАР-а и офсајд позиције у којој се нашао играч. Бод Специји донео је Емануел Гјаси головима у 52. и 72. минуту.

Фудбалери Вероне и Јувентуса играли су вечерас нерешено 1:1. Јувентус је водио од 49. минута голом Кристијана Роналда, а бод Верони у 77. донео је Антонин Барак на асистенцију српског фудбалера Дарка Лазовића.

Лазовић је играо за Верону од 52. минута, а у том тиму је у првом полувремену био и Иван Илић.