Бајер до бода против Аугсбурга у надокнади времена (ВИДЕО)

1

Бајер се на табели Бундеслиге налази на петом месту са 37 бодова, док је Аугсбург, који је забележио и четврти меч без победе у првенству, на 13. месту са 23 бода

Фудбалери Аугсбурга и Бајера из Леверкузена одиграли су данас нерешено 1:1, у утакмици 22. кола Бундеслиге. Домаћи тим је водио од петог минута, кад је гол постигао Флоријан Нидерлешнер.

Екипа Леверкузена освојила је бод у петом минуту надокнаде утакмице, а стрелац гола био је Едмонд Тапсоба.

Фудбалери Хофенхајма победили су Вердер са 4:0. Стрелци су били Илас Бебу, Кристоф Баумгартнер, Мунас Дабур и Жоржинио Роте.