Dva penala u Barseloni, remi domaće ekipe i Kadiza (VIDEO)

0

Na tabeli Primere Barselona ima 47 bodova na trećem mestu, dok Kadis ima 25 bodova na 14. mestu

Fudbaleri Barselone odigrali su danas na svom terenu nerešeno 1:1 protiv Kadiza, u meču 24. kola španske Primere.

Igrač Barselone, Pedri je oboren u kaznenom prostoru gostiju u 31. minutu, a minut kasnije Lionel Mesi je bio precizan iz jedanaesterca.

Kadiz je do boda i prekida serije od četiri poraza došao takođe preko penala, kojeg je u 88. minutu iznudio Ruben Sobrinjo nakon prekršaja igrača domaćih Klemena Lenglea. Precizan sa penala bio je Aleksi Fernandes u 89. minutu.

Fudbaleri Real Sosijedada pobedili su na svom terenu ekipu Alavesa sa 4:0. Tri gola za ekipu Sosijedada je postigao Aleksander Isak u 41, 49. i 62. minutu meča. Konačan rezultat je postavio Portu u 73. minutu.

Semafor 24. kola La Lige:

Barselona – Kadiz 1:1 (Mesi 32. jedanaesterac – Fernandez 89. jedanaesterac)

Sosijedad – Alaves 4:0 (Isak 41, 49, 62, Portu 73)

Ueska – Granada 3:2 (Eskriče 31, Pulido 39, Folkier 44. autogol – Kvina 8, Soro 59)

Bilbao – Viljareal 1:1 (Berenguer 44 - Moreno 16)

21,00: Osasuna – Sevilja

Elče – Eibar 1:0 (Kalvo 33)

Atletiko – Levante 0:2 (Moraleš 30, De Frutos 90+5)

Valensija – Selta 2:0 (Valjeho 90+4, Gameiro 90+8)

Valjadolid – Real 0:1 (Kazemiro 65)

Betis – Hetafe 1:0 (Iglesijas 76. jedanaesterac)