Лестер након преокрета разбио Ливерпул, Сити убедљив против Тотенхема, два гола Гундогана (ВИДЕО)

0

Фудбалери Лестера победили су на свом терену екипу Ливерпула са 3:1, у мечу 24. кола Премијер лиге

Ливерпул је повео голом Мохамеда Салаха у 67. минуту, а домаћи тим изједначио је у 79. минуту преко Џејмса Мадисона, који је гол постигао из слободног ударца.

Џејми Варди је у 81. минуту искористио грешку голмана Ливерпула Алисона и одбрамбеног играча гостију Озана Кабака, те је довео домаћи тим у водство. До краја меча Лестер је постигао још један гол преко Харвија Барнса у 85. минуту.

Фудбалери Барнлија победили су на гостујућем терену екипу Кристал Паласа са 3:0. Барнли је повео у петом минуту голом Јохана Гудмундсона, а пет минута касније Џеј Родригес је голом након центаршута из корнера повећао предност гостију.

Коначних 3:0 поставио је Метју Ловтон у 47. минуту меча. Капитен Кристал Паласа српски фудбалер Лука Миливојевић одиграо је цео меч.

Фудбалери Манчестер ситија победили су на домаћем терену екипу Тотенхема са 3:0, у утакмици 24. кола Премијер лиге.

Играч гостију Пјер-Емил Хојберг направио је у 21. минуту прекршај над Илкајом Гундоганом, а прецизан са пенала био је два минута касније Родри.

Гундоган је до краја меча постигао и два гола, прво у 50. минуту, а затим у 66. минуту на асистенцију голмана Едерсона.