MAJSTORIJE SRBA: Dva gola Jovića i dve asistencije Kostića za pobedu Ajntrahta (VIDEO)

4

Luka je ušao u igru u 62. minutu, Filip je odigrao ceo meč, baš kao i Matija Nastasić za Šalke

Srpski fudbaler Luka Jović na impresivan način započeo je drugi mandat u Ajntrahtu, sa dva gola za pobedu protiv Šalkea 3:1 u 16. kolu Bundeslige.

Jović je utakmicu počeo sa klupe, ušao je u 62. minutu, a samo 10 minuta bilo mu je potrebno za prvi, a onda je u nadoknadi postigao i drugi gol.

Toliko je dao u Realu za godinu i po dana na 32 utakmice.

Prednost Ajntrahtu je doneo Andre Silva u 28. minutu, da bi Šalke izjednačio samo minut kasnije golom Metju Hopa.

Drugi gol za Ajntraht je delo srpskih reprezentativaca, u 72. minutu Kostić je odlično centrirao a  Jović je sproveo loptu u mrežu.

Odličnu partiju, Jović je krunisao još jednim pogodkom u drugom minutu sudijske nadoknade vremena. Ponovo je asistent bio Kostić.

Matija Nastasić je odigrao ceo meč za gsote.

Ajntraht je sedmi sa 26 poena, dok je Šalke na poslednoj 18. poziciji sa sedam bodova.

U narednom kolu, Ajntraht će gostovati Frajburgu, dok će Šalke dočekati Keln.