Vila zbog korone igrala bez čitavog prvog tima, Liverpul lako savladao njihove omladince (VIDEO)

0

Fudbaleri Liverpula plasirali su se u četvrto kolo FA kupa, pošto su u Birmingemu pobedili Aston Vilu sa 4:1

Aston Vila je nastupila bez celog prvog tima zbog korona virusa, pa su igrali fudbaleri iz omladinskog tima. U sastavu su bila sedmorica igrača ekipe do 23 godine i četvorica iz tima do 18 godina.

Liverpul je poveo u četvrtom minutu golom Sadija Manea, a izjednačio je Lui Beri u 41. minutu.

Šampion Engleske poveo je u 60. minutu golom Džordžinja Vejnalduma, a tri minuta kasnije svoj drugi pogodak na utakmici postigao je Mane. Konačan rezultat postavio je Mohamed Salah golom u 65. minutu.

U četvrto kolo FA kupa plasirali su se i fudbaleri Vulverhemptona, pošto su na svom terenu pobedili Kristal Palas sa 1:0.

Jedini gol postigao je Adama Traore u 35. minutu. Londonski klub je tako i drugu godinu uzastopno takmičenje u FA kupu završio u trećem kolu.