Вила због короне играла без читавог првог тима, Ливерпул лако савладао њихове омладинце (ВИДЕО)

0

Фудбалери Ливерпула пласирали су се у четврто коло ФА купа, пошто су у Бирмингему победили Астон Вилу са 4:1

Астон Вила је наступила без целог првог тима због корона вируса, па су играли фудбалери из омладинског тима. У саставу су била седморица играча екипе до 23 године и четворица из тима до 18 година.

Ливерпул је повео у четвртом минуту голом Садија Манеа, а изједначио је Луи Бери у 41. минуту.

Шампион Енглеске повео је у 60. минуту голом Џорџиња Вејналдума, а три минута касније свој други погодак на утакмици постигао је Мане. Коначан резултат поставио је Мохамед Салах голом у 65. минуту.

У четврто коло ФА купа пласирали су се и фудбалери Вулверхемптона, пошто су на свом терену победили Кристал Палас са 1:0.

Једини гол постигао је Адама Траоре у 35. минуту. Лондонски клуб је тако и другу годину узастопно такмичење у ФА купу завршио у трећем колу.