Minimalna pobeda Reala nad Seviljom, Atletiko ne greši (VIDEO)

0

Fudbaleri Reala iz Madrida pobedili su u Sevilji istoimenu ekipu sa 1:0, u utakmici 12. kola španske Primere. Pobedu Realu doneo je autogolom Bono u 55. minutu meča.

Za ekipu Sevilje je od 64. minuta igrao srpski reprezentativac Nemanja Gudelj. Luka Jović nije bio u sastavu Reala.

Sevilja je poslednju pobedu nad Realom ostvarila 26. septembra 2018. godine, kada je u prvenstvu pobedila sa 3:0.

Fudbaleri Levantea pobedili su na domaćem terenu ekipu Hetafea sa 3:0. Ekipa iz Valensije je povela golom Martija Rodžera u petom minutu, a dva minuta kasnije igrač Hetafea Ćema Rodriges je dobio crveni karton zbog prekršaja.

U 17. minutu strelac drugog gola bio je Dani Gomes, a konačan rezultat postavio je Horhe de Frutos golom u 57. minutu.

Hetafe je u 77. minutu ostao sa devetoricom na terenu, nakon što je Džene Dakoman dobio drugi žuti karton. Srpski reprezentativac Nemanja Maksimović ušao je u igru u 66. minutu za ekipu Hetafea.

Fudbaleri Atletiko Madrida su kao domaćini pobedili Valjadolid 2:0. Pobedu Atletiku su doneli golovima Tomas Lemar u 56. i Markos LJorente u 72. minutu.