Remi Barnlija i Evertona, Siti siguran protiv Fulama (VIDEO)

0

Mančester Siti je poveo golom Rahima Sterlinga u petom minutu, a konačan rezultat utakmice postavio je Kevin de Brujne iz penala u 26. minutu

Fudbaleri Barnlija i Evertona odigrali su nerešeno 1:1, u utakmici 11. kola Premijer lige.

Barnli je poveo već u trećem minutu golom Robija Brejdija, a izjednačenje i bod Evertonu doneo je Dominik Kalvert-Luin u sudijskoj nadoknadi vremena u prvom poluvremenu.

Ekipa Evertona je sada osma na tabeli Premijer lige sa 17 bodova, dok je Barnli pretposlednji sa šest osvojenih bodova.

Fudbaleri Evertona u narednom kolu dočekuju Čelsi, a Barnli će u goste Arsenalu.

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su na domaćem terenu ekipu Fulama sa 2:0. Siti je poveo golom Rahima Sterlinga u petom minutu, a konačan rezultat utakmice postavio je Kevin de Brujne iz penala u 26. minutu.

Siti je posle pobede došao do četvrtog mesta na tabeli Premijer lige sa 18 osovjenih bodova, dok je Fulam na 17. poziciji sa sedam bodova. Aleksandar Mitrović meč je odgledao sa klupe gostiju.