Novi kiks Reala, Atletiko autogolom do pobede nad Račićevom Valensijom, Gudelj „uzeo“ tri boda u gostima (VIDEO)

0

Uroš Račić odigrao je ceo meč za Slepe miševe, Nemanja Gudelj sa klupe ušao za Sevilju, Luka Jović nije igrao zbog korona virusa

Fudbaleri Elčea i Kadiza odigrali su nerešeno 1:1, u utakmici 11. kola španske La Lige.

Elče je poveo u 38. minutu golom Lukasa Bojea, a isti igrač je u sudijskoj nadoknadi vremena u prvom poluvremenu zaradio drugi žuti karton.

Kadiz je igrača više na terenu iskoristio odmah na početku drugog poluvremena, pošto je u 55. minutu pogotkom Alvara izjednačio na 1:1.

Fudbaleri Atletiko Madrida pobedili su Valensiju u gostima sa 1:0, u 11. kolu šampionata Španije.

Autogol u Valensiji postigao je Antonio Lato u 79. minutu.

Atletiko je trenutno drugi na tabeli sa 20 bodova, tri manje od Real Sosijedada, koji ima dve utakmice više. Valensija ima 12 bodova i zauzima 11. mesto na tabeli.

Fudbaleri Sevilje pobedili su Uesku u gostima sa 1:0.

Strelac je bio rezervista Jusef Nesiri u 83. minutu.

Srpski fudbaler Nemanja Gudelj igrao je od 87. minuta za ekipu Sevilje.

Sevilja je peta na tabeli sa 16 bodova.

Ueska je i dalje bez pobede, a sa sedam bodova je poslednja na tabeli šampionata Španije.

Fudbaleri Real Madrida izgubili su večeras kao domaćini od Alavesa sa 2:1.

Real je tri vezane utakmice bez pobede.

Sada je četvrti na tabeli sa 17 bodova, šest manje od vodećih ekipa na tabeli.

Alaves je imao dva gola prednosti, a strelci su bili Lukas Peres iz penala u petom i Hoselu u 49. minutu.

Strelac za Real u 86. minutu bio je Kazemiro.

Alaves je pobedio posle tri vezana remija i zauzima deveto mesto sa 13 bodova.