Desetkovani Real protiv Viljareala samo do boda, Atletiko dobio Barselonu (VIDEO)

0

Fudbaleri Viljareala i Real Madrida igrali su nerešeno 1:1, u u desetom kolu španskog prvenstva

Real Madrid je poveo već u drugom minutu golom Marijana, a u 76. je iz penala izjednačio Đerard Moreno.

Srpski fudbaler Luka Jović nije bio u timu Reala. Madriđanima su nedostajali i Benzema, Ramos...

Fudbaleri Levantea i Elčea odigrali su u Valensiji nerešeno 1:1, u utakmici desetog kola La Lige.

Domaća ekipa Levantea povela je golom Gonsala Melera u 12. minutu, a gol za konačan rezultat postavio je Tete u 64. minutu. Za domaću ekipu od 74. minuta igrao je srpski fudbaler Nemanja Radoja.

Fudbaleri Sevilje pobedili su Seltu sa 4:2. Sevilja je vodila na svom stadionu od petog minuta golom Žila Kundea.

Selta je potom preokrenula, a strelci su bili Jago Aspas u 10. i Nolito u 36. minutu. Izjednačenje Sevilji doneo je Jusef Nesiri u nadoknadi poluvremena, a pobedu Serhio Eskudero u 86. i Munir El Hadadi u 87. minutu. Srpski fudbaler Nemanja Gudelj bio je na klupi Sevilje.

Fudbaleri Atletiko Madrida pobedili su večeras Barselonu sa 1:0, u 10. kolu prvenstva Španije. Strelac u Madridu bio je Janik Fereira Karasko u nadoknadi poluvremena.

Semafor desetog kola La Lige:
Levante – Elče 1:1 (Melero 12 – Tete 64)
Viljareal – Real 1:1 (Moreno 76. jedanaesterac – Marijano 2)
Sevilja – Selta 4:2 (Kunde 5, Nesiri 45+1, Eskudero 86, El Hadadi 87 - Aspas 10, Nolito 36)
Atletiko – Barselona 1:0 (Karasko 45+1. jedanaesterac)
14,00: Eibar – Hetafe
16,15: Kadiz – Sosijdad
18,30: Granada – Valjadolid
21,00: Alaves – Valensija
20,30: Bilbao – Betis
Osasuna – Ueska 1:1 (Garsija 68 – Ramirez 5)