Победа Аталанте после два кола, Болоња преокренула, Интер до бода против Парме у надокнади (ВИДЕО)

Фудбалери Аталанте победили су у гостима Кротоне са 2:1, у утакмици шестог кола италијанске Серије А

Головима Луиса Муријела у 26. и 38. минуту, Аталанта је стекла два гола предности, да би у Сими у 40. минуту смањио на 2:1, после асистенције Милоша Вулића.

Аталанта је прекинула низ од два узастопна пораза и после четврте победе у сезони налази се на другом месту на табели са 12 бодова.

Фудбалери Интера и Парме одиграли су нерешено у Милану 2:2. Парма је повела голом Жервиња у 46. минуту, да би исти играч повећао предност на 2:0 голом у 62. минуту.

Екипа Интера је смањила на 1:2 голом Марцела Брозовића у 64. минуту, а бод домаћој екипи донео је Иван Перишић голом у другој минути судијске надокнаде времена, након слободног ударца којег је извео српски репрезентативац Александар Коларов.

Фудбалери Болоње победили су на свом терену екипу Каљарија са 3:2. Каљари је два пута водио на овом мечу, али је екипа Синише Михајловића успела да стигне до победе, прве после три везана пораза.

Двоструки стрелац за победнички тим био је Муса Бароу, у 45. и 56. минуту, а мрежу Каљарија затресао је и Роберто Соријано у 52. минуту. Голове за Каљари постигли су Жоао Педро у 15. и Ђовани Симеоне у 47. минуту.