Bod za Ivanovića na gostovanju Brajtonu, Son matirao Barnli (VIDEO)

0

Srpski defanzivac Branislav Ivanović odigrao je ceo meč za VBA

Fudbaleri Brajtona i Vest Bromvič Albiona odigrali su večereas nerešeno 1:1, u utakmici šestog kola Premijer lige.

Domaći Brajton je poveo u 40. minutu autogolom Džejka Livermora, a izjednačio je Karlan Grant pogotkom u 83. minutu.

Brajton je vezao drugi remi, u poslednje četiri utakmice nema pobedu i zauzima 16. mesto na tabeli sa pet bodova.

Vest Bromvič je i dalje bez pobede u ligi i na 17. mestu na tabeli ima tri boda.

Fudbaleri Totenhema pobedili su večeras na gostujućem terenu Barnli sa 1:0, u utakmici šestog kola Premijer lige.

Jedini gol postigao je Son Hjunmin u 76. minutu posle dodavanja Harija Kejna.

To je bio osmi gol južnokorejskog igrača ove sezone.

Totenhem je ostvario treću pobedu u ligi i ima 11 bodova na petom mestu na tabeli. Everton i Liverpul na vodećim pozicijama imaju po 13 bodova, a trećeplasirana Aston Vila ima bod manje, ali i utakmicu manje. Lester takođe ima 12 bodova, ali iz šest mečeva.

Barnli je i dalje bez pobede i zauzima 18. mesto sa jednom bodom, ali i utakmicom manje.