Lider Real iz Baskije ubedljiv, pobeda Granade protiv Hetafea (VIDEO)

0

Kadiz i Viljareal odigrali bez golova, Alaves siguran protiv Valjadolida

Fudbaleri Alavesa pobedili su danas na gostujućem terenu Valjadolid sa 2:0, u utakmici sedmog kola španskog prvenstva.

Alaves je poveo u 55. minutu golom Tomasa Pinje, a konačan rezultat postavio je Borha Sainc pogotkom u 85. minutu.

Fudbaler Alavesa Lukas Peres je u 22. minutu promašio penal, dok mu je u 35. minutu gol poništen zbog ofsajda.

Fudbaleri Granade pobedili su večeras u gostima Hetafe sa 1:0, u utakmici sedmog kola španske Primere.

Jedini gol na meču, vredan tri boda, postigao je Anhel Montoro u sudijskoj nadoknadi vremena u prvom poluvremenu.

Fudbaleri Kadiza i Viljareala su ranije danas odigrali bez golova. Viljareal je treći na tabeli sa 12 bodova, dok je Kadiz šesti sa bodom manje.

Fudbaleri Real Sosijedada pobedili su večeras na svom terenu Uesku sa 4:1, u utakmici sedmog kola španske Primere.

Sosijedad je upisao četvrtu pobedu od početka šampionata i trenutno je prvi na tabeli sa 14 bodova, odnosno ima bod više od Real Madrida i Granade.

Na drugoj strani, Ueska je na 17. poziciji sa pet osvojenih bodova.

Dva gola za pobednički tim postigao je Mikel Ojarsabal, u 35. minutu iz penala i u 54. minutu, a u strelce su se upisali i Portu u 69. i Aleksander Isak u 75. minutu.

Jedini gol za Uesku postigao je Rafael Mir u 46. minutu.

Fudbaleri Sosijedada će u narednom kolu gostovati Selti, dok će Ueska u goste Real Madridu.

Semafor 7. kola La Lige:

Elče – Valensija 2:1 (Fernandez 19, Fidel 37 – Lato 74)

Barselona – Real 1:3 (Fati 8 - Valverde 5, Ramos 63. jedanaesterac, Modrić 90)

Sevilja – Eibar 0:1 (Kike 41)

Osasuna – Bilbao 1:0 (Garsija 81. jedanaesterac)

Atletiko – Betis 2:0 (LJorente 46, Suarez 90+1)

Valjadolid – Alaves 0:2 (Pinja 55, Sainc 85)

Kadiz – Viljareal 0:0

Hetafe – Granada 0:1 (Montoro 45+1)

Real Sosijedad – Ueska 4:1 (Ojarzabal 35. jedanaesterac, 54, Portu 69, Isak 75 - Mir 46)

21,00: Levante – Selta