ЈЕДАН ЈЕ ИБРА - Златан промашио пенал, па са два гола решио милански дерби (ВИДЕО)

Наполи декласирао Аталанту, а Сампдорија Лацио, Кротонеу први бод и то против Јувентуса

Фудбалери Наполија победили су данас Аталанту са 4:1, у четвртом колу Серије А.

Наполи је имао четири гола предности на полувремену, а стрелци су били Ирвинг Лозано у 23. и 27, Матео Политано у 30. и Виктор Осимех у 43. минуту.

Гол за госте дао је Ламерс у 87. минуту.

Аталанта је поражена после три победе на почетку италијанског првенства.

Наполи има осам бодова, један мање од Аталанте, али и водећег Милана који има утакмицу мање.

Никола Максимовић није играо за домаћи тим.

Фудбалери Милана победили су данас као гости у великом миланском дербију Интер са 2:1, у утакмици четвртог кола Серије А.

Милан је повео у 12. минуту голом Златана Ибрахимовића. Претходно је досуђен пенал после старта Александра Коларова на Ибрахимовићу, шведски фудбалер је извео пенал, одбранио му је голман Самир Хандановић, али је Ибрахимовић био најбржи одбијеној лопти и послао је у мрежу.

Ибрахимовић је затим у 16. минуту удвостручио предност, после додавања Рафаела Леаоа.

Интер је смањио заостатак у 26. минуту голом Ромелуа Лукакуа, а и поред тога што је екипа имала неколико прилика за изједначење, резултат се до краја није променио. Добре прилике промашили су Лукаку, Лаутаро Мартинес и Ашраф Хакими.

После победе у великом дербију Милан је први на табели са сва четири тријумфа и 12 бодова, а Интер, који је без победе у последње две утакмице, заузима шесто место са седам бодова.

Фудбалери Сампдорије победили су на свом терену Лацио са 3:0.

Голове су постигли Фабио Кваљарела у 32. минуту, Томазо Ађело у 41. и Микел Дамсгард у 74. минуту.

После два пораза на старту првенства Сампдорија је сада везала две победе. Лацио је последње три утакмице без победе, од чега су два пораза.

Фудбалери Кротонеа одиграли су вечерас на свом терену нерешено 1:1 са Јувентусом, у утакмици четвртог кола Серије А.

Кротоне је повео у 12. минуту голом Симија из пенала, а бод шампиону Италије обезбедио је Алваро Мората поготком у 21. минуту.

Мората је и у 76. минуту затресао мрежу, али је после употребе ВАР технологије погодак поништен због офсајда.

Јувентус је утакмицу завршио са десеторицом, пошто је Федерико Кијеза у 60. минуту добио црвени картон.

Јувентус је сада четврти на табели са осам бодова, четири мање од водећег Милана. Аталанта је друга са девет бодова, а трећепласирани Наполи има осам.

Кротоне је освојио први бод у сезони, после три везана пораза на почетку шампионата.