Четири гола Левандовског за победу Бајерна (ВИДЕО)

0

Фудбалери Бајерна из Минхена су као домаћини победили Херту са 4:3, у трећем колу немачке Бундеслиге

Бајерн је повео головима Роберта Левандовског у 40. и 51. минуту, да би Херта изједначила погоцима Џона Кордобе у 60. и Матеуса Куња у 71. минуту.

Левандовски је донео предност Бајерну голом у 85. минуту, али само три минута касније Херта је поново изједначила голом Џесика Нганкама у 88. минуту.

Победу Бајерну је донео Левандовски из пенала у другом минуту судијске надокнаде. Раније, Волфсбург и Аугсбург одиграли су нерешено, 0:0.

Семафор трећег кола Бундес лиге:
Волфзбург – Аугзбург 0:0
Бајерн – Херта 4:3 (Левандовски 40, 51, 85, 90+2. једанаестерац – Кордоба 60, Куња 71, Нганкамо 88)
Дортмунд – Фрајбург 4:0 (Халанд 31, 66, Чан 47, Пашлак 90+2)
Ајнтрахт – Хофенхајм 2:1 (Камада 54, Дост 71 – Крамарић 18)
Келн – Менхенгладбах 1:3 (Речбечај 84 – Плеа 14, Лаинер 16, Штиндл 56. једанаестерац)
Штутгарт – Леверкузен 1:1 (Калајџић 76 – Шик 7)
Вердер – Арминија 1:0 (Битенкур 27)
Лајпциг – Шалке 4:0 (Бозлоган 31. аутогол, Анхелињо 35, Орбан 45+2, Халстенберг 80)
Унион Берлин – Мајнц 4:0 (Крусе 13, Ингвартсен 49, Фридрих 63, Похјанпало 64)