Победа Реала, Јовић опет од старта (ВИДЕО)

Реми Атлетика, Виљареал сигуран, славио и Елче

Фудбалери Реал Мадрида победили су вечерас на свом терену Ваљадолид са 1:0, у утакмици четвртог кола шпанског првенства.

Једини гол постигао је Винисијус Жуниор у 65. минуту.

Реал је одиграо три утакмице и има седам бодова, док је Ваљадолид из четири меча сакупио два бода.

Фудбалери Елчеа победили су на гостујућем терену Еибар са 1:0, голом Лукаса Бојеа у 37. минуту. Еибар је имао прилику да изједначи у 52. минуту, али је Еспосито промашио пенал.

То је прва победа Елчеа у лиги и из две утакмице има три бода. Еибар је освојио бод у четири утакмице.

Фудбалери Уеске и Атлетико Мадрида одиграли су вечерас нерешено 0:0, у четвртом колу шпанске Примере.

Уеска после четири меча има три бода, док је Атлетико после два меча освојио четири бода.

У наредном колу Уеска ће гостовати Елчеу, док ће Атлетико дочекати Виљареал.

У истом термину, Виљареал је победио као домаћин Алавес 3:1.

Голове за Виљареал су постигли Пако Алкасер у 13. и 37. и Ђерар Морено из пенала у 45. минуту.

Стрелац за Алавес био је Едгар Мендес у 36. минуту.

После четири кола Виљареал има седам бодова, док је Алавес освојио један бод.

У наредном колу Виљареал ће гостовати Атлетику, док ће Алавес дочекати Атлетик Билбао.