Pobeda Reala, Jović opet od starta (VIDEO)

3

Remi Atletika, Viljareal siguran, slavio i Elče

Fudbaleri Real Madrida pobedili su večeras na svom terenu Valjadolid sa 1:0, u utakmici četvrtog kola španskog prvenstva.

Jedini gol postigao je Vinisijus Žunior u 65. minutu.

Real je odigrao tri utakmice i ima sedam bodova, dok je Valjadolid iz četiri meča sakupio dva boda.

Fudbaleri Elčea pobedili su na gostujućem terenu Eibar sa 1:0, golom Lukasa Bojea u 37. minutu. Eibar je imao priliku da izjednači u 52. minutu, ali je Esposito promašio penal.

To je prva pobeda Elčea u ligi i iz dve utakmice ima tri boda. Eibar je osvojio bod u četiri utakmice.

Fudbaleri Ueske i Atletiko Madrida odigrali su večeras nerešeno 0:0, u četvrtom kolu španske Primere.

Ueska posle četiri meča ima tri boda, dok je Atletiko posle dva meča osvojio četiri boda.

U narednom kolu Ueska će gostovati Elčeu, dok će Atletiko dočekati Viljareal.

U istom terminu, Viljareal je pobedio kao domaćin Alaves 3:1.

Golove za Viljareal su postigli Pako Alkaser u 13. i 37. i Đerar Moreno iz penala u 45. minutu.

Strelac za Alaves bio je Edgar Mendes u 36. minutu.

Posle četiri kola Viljareal ima sedam bodova, dok je Alaves osvojio jedan bod.

U narednom kolu Viljareal će gostovati Atletiku, dok će Alaves dočekati Atletik Bilbao.