Вила разбила Фулам и закуцала га за дно, ако овако настави Митровићев тим ће поново у Чемпионшип! (ВИДЕО)

3

Велики проблеми за тим Александра Митровића после само три кола у Премијер лиги

Фулам је поражен у претпоследњем мечу трећег кола Премијер лиге, у Лондону је славила Астон Вила.

И то прилично убедљиво, серију је отворио капитен Грилиш у четвртом минуту, Хурихејн је дуплирао већ у 15, а коначан резултат поставио је Мингс почетком другог полувремена.

Александар Митровић је био стартер у Фуламу, али је његов тим сада закуцан за дно табеле. За разлику од Виле, којој је ово други меч и друга победа.

У дербију кола Ливерпул је славио против Арсенала. Редси су добили већ други дерби, после Челзија савладали су и Тобџије.

И поред чињенице да је тим из Лондона повео, голом Лаказета у 25. минуту, после грубе грешке одбране. Ипак, само три минута касније велика грешка у одбрани Арсенала, што је Мане искористио за изједначење.

Врло брзо Ливерпул је и водио, голом Робертсона, а тријумф је два минута пре краја обезбедио Жота, којем је само осам минута на терену било потребно да се упише у листу стрелаца.

Семафор трећег кола Премијер лиге:
Фулам – Астон Вила 0:3 (Грилиш 4, Хурихејн 15, Мингс 48)
Ливерпул – Арсенал 3:1 (Мане 28, Робертсон 34, Жота 88 - Лаказет 25)
Шефилд јунајтед – Лидс 0:1 (Брамфорд 88)
Тотенхем – Њукасл 1:1 (Лукас 25 – Вилсон 90+7. једанаестерац)
Манчестер сити – Лестер 2:5 (Марез 4, Аке 84 – Варди 37. једанаестерац, 54, 57. једанаестерац, Медисон 77, Тилманс 88. једанаестерац)
Вест Хем - Вулверхемптон 4:0 (Боуен 17, 57, Хименес 66. аутогол, Але 90+3)
Барнли – Саутемптон 0:1 (Ингс 5)
Брајтон – Манчестер јунајтед 2:3 (Мапај 40. једанаестерац, Марш 90+5 – Данк 43. аутогол, Рашфорд 55, Фернандез 90+10. једанаестерац)
Кристал палас – Евертон 1:2 (Кујате 25 – Калверт-Луин 18, Ришарлисон 40. једанаестерац)
ВБА – Челзи 3:3 (Робинсон 4, 25, Бартли 28 – Маунт 54, Хадсон-Одои 70, Ејбрахам 90+3)

Kоментари (3)

Daki

Jel igrao Mitar? Nije?!? A da, ovo je premijer liga, oni je samo za čempionšip...

krajnje realni Grobar

Ma Fulam je klub na rangu Reala, kako mogu opet u Cempionsip, a takva velicina? Ehej, ipak mi imamo drugu najbolju skolu cele galaksije.

Dejo

Nasta smo mi spali, nas najbolji napadac u reprezentaciji igra u zadnjem klubu na tabeli, pa ispadne, pa se vrati u prvu ligu itd.. Gde su Mijatovic, Piksi, Dejo i kompanija.. Zali boze za tim vremenima.. Nikada se vise nece vratiti..