Sedam golova na Meaci i furiozan finiš Kolarova i drugova (VIDEO)

0

Pobeda Lacija, veliki preokret Beneventa, Atalanta slavila protiv Torina

U Milanu srpski okršaj. Za Inter je debitovao Aleksandar Kolarov i radovao se protiv Nikole Milenkovića (igrao od prošetka, promašio zicer) i Dušana Vlahovića (igrao od 61. minuta, promašio zicer).

Riberi je asistencijama Kastrovili u 57. i Kijezi u 63. režirao preokret (2:3), ali su LUkaku u 87. i Dambrosio u 89. golovima doneli pobedu Interu.

Fudbaleri Atalante pobedili su danas u gostima ekipu Torina sa 4:2, u utakmici drugog kola italijanske Serije A.

Andrea Beloti je u 11. minutu doneo vođstvo Torinu, ali je Atalanta vrlo brzo preokrenula rezultat.

Prvo je u 13. minutu izjednačio Alehandro Gomes, da bi Luis Muriel i Hans Hatebur doneli prednost Atalanti golovima u 21, odnosno 42. minutu.

Beloti je novim pogotkom u 43. minutu vratio nadu Torinu, a konačan rezultat postavio je Marten de Ron u 54. minutu.

Bila je ovo prva utakmica Atalante u novoj sezoni, dok je Torino posle dva odigrana kola i dalje bez bodova.

Fudbaleri Lacija pobedili su večeras Kaljari u gostima sa 2:0, u drugom kolu Serije A.

Strelci na Sardiniji su bili Manuel Lazari u četvrtom i Ćiro Imobile u 74. minutu.

Laciju je to bila prva utakmica i pobeda u novoj sezoni, dok Kaljari iz dva susreta ima bod.

Srpski fudbaler Sergej Milinković-Savić igrao je do 70. minuta za Lacio.

Benevento je kao gost pobedio Sampdoriju sa 3:2, iako je imao dva gola zaostatka u Đenovi.

Pobeda je ostvarena golom Gaetana Leticije u 88. minutu.