Седам голова на Меаци и фуриозан финиш Коларова и другова (ВИДЕО)

0

Победа Лација, велики преокрет Беневента, Аталанта славила против Торина

У Милану српски окршај. За Интер је дебитовао Александар Коларов и радовао се против Николе Миленковића (играо од прошетка, промашио зицер) и Душана Влаховића (играо од 61. минута, промашио зицер).

Рибери је асистенцијама Кастровили у 57. и Кијези у 63. режирао преокрет (2:3), али су ЛУкаку у 87. и Дамбросио у 89. головима донели победу Интеру.

Фудбалери Аталанте победили су данас у гостима екипу Торина са 4:2, у утакмици другог кола италијанске Серије А.

Андреа Белоти је у 11. минуту донео вођство Торину, али је Аталанта врло брзо преокренула резултат.

Прво је у 13. минуту изједначио Алехандро Гомес, да би Луис Муриел и Ханс Хатебур донели предност Аталанти головима у 21, односно 42. минуту.

Белоти је новим поготком у 43. минуту вратио наду Торину, а коначан резултат поставио је Мартен де Рон у 54. минуту.

Била је ово прва утакмица Аталанте у новој сезони, док је Торино после два одиграна кола и даље без бодова.

Фудбалери Лација победили су вечерас Каљари у гостима са 2:0, у другом колу Серије А.

Стрелци на Сардинији су били Мануел Лазари у четвртом и Ћиро Имобиле у 74. минуту.

Лацију је то била прва утакмица и победа у новој сезони, док Каљари из два сусрета има бод.

Српски фудбалер Сергеј Милинковић-Савић играо је до 70. минута за Лацио.

Беневенто је као гост победио Сампдорију са 3:2, иако је имао два гола заостатка у Ђенови.

Победа је остварена голом Гаетана Летиције у 88. минуту.