Фулам се вратио у Премијер лигу, частио их противнички голман, Митровић асистирао (ВИДЕО)

Најскупља утакмица у свету фудбала решена је после 120 минута, крајњи исход - Фулам се после једне сезоне вратио у елиту

Фулам и Александар Митровић наредне сезоне играће у Премијер лиги. Сасвим заслужено, с обзиром да је тим из Лондона надиграо у финалу плеј-офа екипу Брентфорта, после продужетака - 2:1.

Није било много шанси у првих 90 минута, Фулам је био нешто бољи ривал, али очигледно да им је недостајао најбољи стрелац Чемпионшипа, српски репрезентативац Александар Митровић.

Он је ушао у игру у 90. минуту, и без дилеме унео је сигурност својим саиграчима. Али, победника овог меча решио је голман Брентфорта Раја.

Он је беспотребно истрчао на једну дубинску лопту Фулама, главом је лопту испуцао у поље, па његовом саиграчи Норгарду није преостало ништа друго него да начини прекршај на 40 метара од гола.

А тада је, конкретно у 105. минуту, леви бек Фулама Брајан сјајно "снимио" да голман ривала не стоји баш најбоље, односо да очекује центаршут. Гађао је његов ближи угао и погодио, на запрепашћење играча и стручног штаба Брентфорта.

Исти играч је погодио и после дуплог паса са Митровићем у 117. минуту. И тада је све било готово, иако је Брентфорт јурнуо у напад свим силама.

Додуше, Далсгарт је погодио у 124. минуту, али како је Фулам кренуо са центра судија је свирао крај. На одушевљење играча Фулама.