TSC siguran protiv Proletera, sada je treći, Silađi sam na prvom mestu liste strelaca (VIDEO)

6

Voždovac na svom terenu golom Jankovića savladao goste iz Kruševca

Fudbaleri TSC-a pobedili su u gostima ekipu Proletera sa 3:1, u prvoj utakmici 28. kola Super lige Srbije.

TSC je poveo u šestom minutu golom Nenada Lukića iz penala, izjednačio je Branislav Jovanović u 54. minutu, da bi novu prednost gostujućem timu doneo Vladimir Silađi u 66. minutu. Silađi je sa 15 golova prvi strelac elite.

Pobedu ekipe iz Bačke Topole potvrdio je Đuro Zec u 84. minutu.

TSC je treći na tabeli sa 56 bodova, koliko ima i Vojvodina uz meč manje, dok je Proleter na 11. poziciji sa 29.

Fudbaleri TSC-a u narednom kolu dočekuju Crvenu zvezdu, a Proleter ekipu Javora.

Semafor 28 kola Super lige:

Proleter (NS) - TSC 1:3 (Jovanović 54 - Lukić 6. jedanaesterac, Silađi 66, Zec 84)

Dragan

Kako mozes da mislis da si sportski novinar kada nisi ingormisan kao Kostunica, Siladji je i pre ove utakmice bio sam na prvom mestu liste strelaca.

SAKVOS

VOLIM OVAKVE GOLGETERE KAO ŠTO JE SILAĐI!U MOJE VREME,TO SU BILI:PRLINČEVIĆ,LAZAREVIĆ,SANTRAČ,A O PANČEVU DA I NE PRIČAM!

ko ne voli cukaricki...

Samo neka TSC napreduje, da se stvore uslovi da se Blizanci i ostali timovi sklone sa drzavnih jasli. Da Derbi bude Cukaricki-TSC, a ne veciti duznici.

Draško

Ovakvi penali se ni Zvezdi ne sviraju,tragikomičan penal za TSC.

Miki

Zato nije svirao klasican penal za Proleter.

Mladen

Bio je cist penal za TSC kao sto je bio cist penal za Proleter, nema vise da li je bila ili nije bila namera. Verovatno i da je sudija svirao penal za Proleter pobedio bi TSC koji je znatno kvalitetnijih tim od Proletera imaju ubitacni Trio Siladji-Lukic-Zec. Slabiji deo ekipe je odbrana a vezni red je prosecan mada im juce nije igrao kapiten Tomanovic zbog zutice i povredjeni Milicevic. Prakticno osim Zvezde ni jedan nas tim nema roster pa kada ispadne nekoliko igraca iz prvog tima da li zbog kartona ili zbog povreda da zamena moze adekvatno da odradi posao. Videcemo kako ce izgledati iduca sezona kada svaka ekipa bude morala da utakmicu igra sa dva igraca do 21 godine pitanje je ima li 80 igraca spremnih za ovaj izazov, plus jos 60 igraca u prvoj ligi. Ko zna mozda ce sa ovim eksperimentom Kokeza za podigne kvalitet domaceg fudbala a samim tim i kvalitet reprezentacije.