Раднички са играчем мање голом Кинеза Хаоа у надокнади до бода у Крушевцу (ВИДЕО)

0

Реми Радника и Пролетера у Сурдулици, Бабић погодио са беле тачке

Фудбалери Радника и Пролетера играли су данас у Сурдулици нерешено 1:1, у 27. колу Супер лиге Србије.

Новосадски клуб је водио на гостовању пред празним трибинма од 42. минута голом Синише Бабића из пенала.

Изједначење и бод Раднику у 77. минуту донео је Богдан Стаменковић.

Фудбалери Напретка и Радничког играли су вечерас нерешено 1:1, у 27. колу Супер лиге Србије.

Раднички из Ниша је дошао до бода голом кинеског фудбалера Рунзеа Хаоа у последњим тренуцима утакмице у Крушевцу.

Напредак је водио од 65. минута голом Ненада Гаврића.

Раднички је бод освојио иако је цело друго полувреме имао играча мање, пошто је Марио Маслаћ искључен у надокнади полувремена.

Напредак је и у наставку Супер лиге после паузе због пандемије корона вируса наставио низ без победа.

Семафор 27. кола Супер лиге:

Петак (29. мај):

Инђија – Спартак 1:2 (Јовановић 7 - Николић 10, Марчић 70)

Војводина – Чукарички 1:1 (Бојић 12 - Тедић 75. једанаестерац)

Рад – Црвена звезда 0:5 (Иванић 24. једанаестерац, Бабић 30, Вукановић 36, 82, Дегенек 57)

Субота (30. мај):

Радник – Пролетер (НС) 1:1 (Стаменковић 76 - Бабић 42. једанаестерац)

Партизан – Младост 4:1 (Марковић 12, Асано 19, Садик 62. једанаестерац, Стевановић 70 - Одита 23)

Напредак – Раднички (Ниш) 1:1 (Гаврић 65 - Хао 90+4)