Radnički sa igračem manje golom Kineza Haoa u nadoknadi do boda u Kruševcu (VIDEO)

0

Remi Radnika i Proletera u Surdulici, Babić pogodio sa bele tačke

Fudbaleri Radnika i Proletera igrali su danas u Surdulici nerešeno 1:1, u 27. kolu Super lige Srbije.

Novosadski klub je vodio na gostovanju pred praznim tribinma od 42. minuta golom Siniše Babića iz penala.

Izjednačenje i bod Radniku u 77. minutu doneo je Bogdan Stamenković.

Fudbaleri Napretka i Radničkog igrali su večeras nerešeno 1:1, u 27. kolu Super lige Srbije.

Radnički iz Niša je došao do boda golom kineskog fudbalera Runzea Haoa u poslednjim trenucima utakmice u Kruševcu.

Napredak je vodio od 65. minuta golom Nenada Gavrića.

Radnički je bod osvojio iako je celo drugo poluvreme imao igrača manje, pošto je Mario Maslać isključen u nadoknadi poluvremena.

Napredak je i u nastavku Super lige posle pauze zbog pandemije korona virusa nastavio niz bez pobeda.

Semafor 27. kola Super lige:

Petak (29. maj):

Inđija – Spartak 1:2 (Jovanović 7 - Nikolić 10, Marčić 70)

Vojvodina – Čukarički 1:1 (Bojić 12 - Tedić 75. jedanaesterac)

Rad – Crvena zvezda 0:5 (Ivanić 24. jedanaesterac, Babić 30, Vukanović 36, 82, Degenek 57)

Subota (30. maj):

Radnik – Proleter (NS) 1:1 (Stamenković 76 - Babić 42. jedanaesterac)

Partizan – Mladost 4:1 (Marković 12, Asano 19, Sadik 62. jedanaesterac, Stevanović 70 - Odita 23)

Napredak – Radnički (Niš) 1:1 (Gavrić 65 - Hao 90+4)