Remi Spartaka i Radničkog u Subotici, pogađali Nikolić i Čumić (VIDEO)

5

Spartak poveo golom povratnika u tim Nemanje Nikolića, Nišlije izjednačile golom Čumića pred kraj meča

U poslednjem susretu 21. kola Super lige Srbije Spartak i Radnički su u subotici odigrali nerešeno.

Bez suspendovanog Milorada Kosanovića na klupi, a tako će biti do polovine marta, Nišlije su krenule na sever Srbije po pobedu, ali su se vratile bogatije samo za bod.

Golubove je u vođstvo doveo Nemanja Nikolić u 25. minutu, a izjednačio je tri minuta pred odlazak na odmor mladi reprezentativac Čumić. Bilo je prilika i u drugom poluvremenu, ali na semaforu nije bilo promena.

Semafor 21. kola Super lige:
Partizan – Radnik 3:0 (Tošić 38, Natho 68. Jedanaesterac, 81)
Spartak – Radnički (Niš) 1:1 (Nikolić 25 – Čumić 42)
Inđija – TSC 1:1 (Banjac 54 – Silađi 63)
Čukarički – Crvena zvezda 0:2 (Nikolić 5, Petrović 14)
Mladost – Voždovac 2:1 (Radivojević 39. jedanaesterac, Eliomar 47 – Vučić 57)
Napredak – Javor 1:1 (Gavrić 70 – Pavišić 59)
Mačva – Rad 1:0 (Marković 12)
Vojvodina – Proleter (NS) 1:0 (Drinčić 56)

Komentari (5)

S.R.

Gacinovicu,da ti nema Gajbe ne bi znao kojih 11 igraca ti izlazi na teren.

Merak

Ne o ne.Ovo je neka greska,pa cika Misa je sam rekao da je Radnicki najaci klub I tim u ovom delu evrope a da su Sulaka I Jirka cak najaci u evropi.Cika Miso manje vina manje vina..

Mile

Ma da nije sudija ovaj Radnički bi bio 12. Lukic je juče pokrao Spartak. Penal i isključenje kod 1:0 za Spartak nije svirao. Još drugi žuti na kraju Mihajlovicu i čista šansa za gol kada je sviran nepostojeći ofsajd samo su najgrublje greške a i cjelokupan utisak je jadan sto se tiče sudjenja.Utakmica je bila borbena i dobra. Spartak bliži pobedi. Ali......

Voja

Evo ja ću od sada, da se vi ostali ne mučite, na svaku vest o utakmici Radničkog, po difoltu da napišem "Radnički namestio utakmicu, sudije pokrale XXX (menjati po potrebi ima kluba)".