Реми Спартака и Радничког у Суботици, погађали Николић и Чумић (ВИДЕО)

Спартак повео голом повратника у тим Немање Николића, Нишлије изједначиле голом Чумића пред крај меча

У последњем сусрету 21. кола Супер лиге Србије Спартак и Раднички су у суботици одиграли нерешено.

Без суспендованог Милорада Косановића на клупи, а тако ће бити до половине марта, Нишлије су кренуле на север Србије по победу, али су се вратиле богатије само за бод.

Голубове је у вођство довео Немања Николић у 25. минуту, а изједначио је три минута пред одлазак на одмор млади репрезентативац Чумић. Било је прилика и у другом полувремену, али на семафору није било промена.