Remi Proletera i Radničkog iz Niša

10

Fudbaleri novosadskog Proletera odigrali su danas kao domaćini nerešeno 1:1 protiv Radničkog iz Niša, u odloženoj utakmici šestog kola Super lige Srbije.

Radnički je poveo u 25. minutu autogolom Aleksandra Andrejevića, a bod domaćima obezbedio je Srđan Šćepanović golom u 46. minutu.

Proleter je utakmicu završio sa desetoricom igrača, pošto je u 90. minutu drugi žuti karton dobio Andrejević.

Radnički je jesenji deo prvenstva završio sa 32 boda na sedmom mestu na tabeli, dok je Proleter trenutno 11. sa 20 bodova.

Poslednje utakmice u jesenjem delu prvenstva u Super ligi igraju se u nedelju, Partizan će od 13 časova kao gost igrati protiv Radnika iz Surdulice, a Crvena zvezda će od 15 časova dočekati Čukarički.  To su odložene utakmice šestog kola.