Партизан рутински изашао на крај са Мачвом у Шапцу (ВИДЕО)

24

Асано донео предност црно-белима, Урошевић потврдио победу

Мачва – Партизан 0:2 (0:1)

Шабац - Стадион: ФК Мачва. Гледалаца: 3.500. Судија: Данило Грујић. Помоћници: Оливер Петровић и Јован Грујић. Жути картони: Ивић (Мачва). Стрелци: 0:1 Такума Асано у 16, 0:2 Слободан Урошевић у 70. минуту.

МАЧВА: Пулетић, Пејовић, Ивић, Јевтић, Ашћерић, Шушњар, Мијајловић, Дукић, Божић (од 79. Чермељ), Маринковић (од 75. Вујасин), Милосављевић (од 87. Стевановић). Тренер: Драган Аничић.

ПАРТИЗАН: Стојковић, С. Павловић, Натхо (од 74. Л. Павловић), Садик (од 63. Ивановић), Асано, Здјелар, Сума, Остојић, Урошевић, Милетић, Ф. Стевановић (од 84. Лакчевић). Тренер: Саво Милошевић.

Партизан је у Шапцу рутински одрадио посао против фењераша мачве - 0:2 (0:1).

16. минут: Лопту у фор у казнени добио је Садик, шутирао је искоса, скоро из мртвог угла, голман Пулетић је лоше одбио, ка другој стативи где је притрчао Асано и испред Пејовића лопту гурнуо у небрањену мрежу - 0:1.

31. минут: Садик је са 13 метара гађао даљи угао, полетео је кроз ваздух голман Пулетић, али и Божић, који је у паду главом лопту избацио у корнер и спречио погодак.

32. минут: Пробијао се Натхо кроз средину одбране Шапчана, кад је зашао дубоко у казнени неко од домаћих му је склонио лопту с ноге, али је набацио Суми пред празном мрежом, али је омалени везиста Партизана са неколико метара очајно захватио, једва је кренула ка голу, бацио се Пулетић и одбранио, али је није и ухватио, кренуо је на њу Садик, опет се бацио Пулетић и некако одбранио, а онда је и фаулиран.

34. минут: Напад домаћина по левој страни, центаршут на десетак метара у казнени, поставио је ногу Шушњар, лопта је кренула ка даљој стативи, бацио се Стојковић и одбранио.

37. минут: Као пресликан претходни напад, само је сада са 13 метара главом пробао Ашћерић, лопта је кренула у мрежу, уз саму стативу, полетео је кроз ваздух Стојковић и одбранио. У контри је потом био Асано, оборио га је Ивић и добио жути картон.

41. минут: После корнера бек Партизана Урошевић је у паду пробао главом са седам метара, али је био непрецизан за пола метра.

60. минут: После убачене лопте са десне стране на другу стативу улетео је Урошевић, шутирао из друге, али је погодио спољну страну мреже.

70. минут: Брзо су црно-бели извели слободан ударац на левој страни, Филип Стевановић је центрирао на другу стативу, лопта је кроз шуму ногу прошла на даљу стативу до Урошевића, који је дијагоналним ударцем погодио даљи угао - 0:2.

85. минут: У изгледној прилици за гол судија је дигао офсајд Мачви, а није га било.

86. минут: Као пресликана ситуација од минут раније, Мачва је дала гол после одличне лопте у простор где је нападач Шапчана изашао сам пред голмана Стојковића, али судија је поново дигао заставицу и још једном погрешио, што је показао успорен снимак.

Семафор 18. кола Супер лиге:

Пролетер (НС) – Младост 0:1 (Павловић 72. једанаестерац)

ТСЦ – Спартак 2:2 (Милићевић 12, Тумбасевић 72 - Оташевић 31, 90+2)

Јавор – Раднички (Ниш) 0:7 (Ђорђевић 10, Чумић 38, 75, Јирка 48, Пантелић 65, Хаскћ 66, Михајловић 83)

Напредак – Инђија 1:3 (Вукадиновић 7 - Илић 53, Милосављев 58, Бастајић 75)

Рад – Војводина 1:2 (Перендија 21. једанаестерац - Топић 28, Стојковић 45)

Радник – Чукарички 3:3 (Павлов 9, 28, Томић 50. једанаестерац - Стојановић 13, 17, Бирманчевић 24)

Црвена звезда – Вождовац 2:0 (Марин у 60, Ел Фарду Бен 90+3)

Мачва – Партизан 0:2 (Асано 16, Урошевић 70)

Kоментари (24)

РЕАЛИСТА

На жалост, опет судије главни актери фудбалске утакмице. Као по правилу, када играју Звезда и Партизан, главни актери не буду играчи Звезде или Партизана који на себе скрену пажњу атрактивним потезима и головима, него то буде ЗЛО СРБСКОГ ФУДБАЛА-судије!!! Два не постојећа офсајда су свирана на штету Мачве а у корист Партизана, као и јуче у корист Звезде а на штету Вождовца где је Звезда постигла гол из офсајда а где је Вождовцу поништен потпуно регуларан гол!!! ОВО НЕ ВОДИ НИ ЧЕМУ, А НАЈБОЉИ ДОКАЗ ОВАКВИХ ПРИВИЛЕГИЈА И ОВАКВОГ НАКЛОНОГ СУЂЕЊА У НАШОЈ ЛИГИ ЈЕ ЕВРОПА, ГДЕ И ЗВЕЗДА И ПАРТИЗАН ПРОЛАЗЕ КО БОСИ ПО ТРЊУ!!!

pfc

Tako je, uvedimo VAR!!! Pa će ti stvarno biti "na žalost" i vama i vašim ciganskim filijalama!

BokiUSA

Milojeviću, ovako se igra a ne kao mi juče. Pomoću sudija lečimo evropske rane!

bons

Vrlo lepa slkanjalica.

Dare

Partizan rutinski... A Zvezda ovo i ono, ofsajd, poništen gol Voždovcu... A Mačvi nepostojeći ofsajdi, poništen gol.. Rutinski, nema šta!

moma52

Ofsajdi nisu postojali,a o kakvom poništenom golu Mačve ti govoriš,kada je ofsajd sviran igra je prekinuta i nema gola,ali kada je očigledan ofsajd,a nije sviran Zvezda postiže vodeći gol,vrlo bitan,u vrlo bitnom trenutku,e zato pucaju setovi 6:1 ili 6:0,tamo ovakvog suđenja nema,a dominacija se pretvara u sramotu.Uvođenje VAR-a kod nas bi vredelo samo ako bismo uveli i strane sudije,jer ovde opet odlučuju isti ljudi i na terenu i u VAR sobi i mogu da presude ili ne,kako žele.

a sporne situacije

Није било?! Ипак јесте, али, НИСМО МИ ОДАВЛЕ!!!

pfc

Bilo ih je, zato smo mi za uvođenje VARa!