Партизан лако против Војводине, два гола Натха, голчина Здјелара и мајсторија Садика

Црно-бели се вратили на победнички колосек после неколико лошијих резултата у низу

Партизан – Војводина 4:0 (2:0)

Београд - Стадион: Партизана. Гледалаца: 2.500. Судија: Милош Ђорђић. Помоћници: Бојан Бановић и Милош Мишкељин. Жути картони: Шћекић, Остојић, Садик, Ивановић (Партизан), Ђуришић, Деветак (Војводина). Стрелци: 1:0 Бибрас Натхо (једанаестерац у 29, 2:0 Бибрас Натхо  у 43, 3:0 Саша Здјелар 48, 4:0 Умар Садик у 69. минуту.

ПАРТИЗАН: Стојковић, Милетић, Остојић, С. Павловић, Урошевић, Здјелар, Шћекић (од 77. Л. Павловић), Натхо (од 59. Сума), Асано, Ф. Стевановић, Садик (од 73. Ивановић). Тренер: Саво Милошевић.

ВОЈВОДИНА: Роцков, Веселиновић, Ђурић, Саничанин, Деветак, Дринчић, Ђуришић (од 61. Топић), Ђуричин, Бојић, Езе (од 61. Гемовић), Матић (од 61. Николић). Тренер: Ненад Лалатовић.

Два шута Дринчића и промашен зицер Ђуричина је све виђено од Војводине у Београду, па је Партизан лако дошао до победе 4:0.

5. минут: Асано је добио лопту на двадесетак метара по средини гола, окренуо се, повукао је корак два, па шутирао, добар ударац, приземан, у доњи леви ћошак, бацио се Роцков и с мало муке одбранио.

18. минут: Саничанин је промашио лопту, дошла је до бека црно-белих Милетића, али је у последњи час да га изблокира Деветак.

19. минут: Ђуришић је стартом буквално изуо Натха и добио жути картон. Израелац је извео слободан ударац, лопта је ишла на главу Милетићу, шутирао је, али је ударац био слаб и лопта је ишла право у Роцкова.

23. минут: Бојића је у продору с леђа повукао Шћекић и добио жути картон.

24. минут: Погрешили су Новосађани, кренула је контра Партизана, сам је кренуо Садик ка голу, у последњи час је старовао Ђуришић и однео лопту, а Садик се стровалио и наставио да се ваља. Судија је пустио да се меч настави. На другој страни фаулиран је Бојић, кренули су потом и протести црно-белих, на крају је најдебљи крај извукао Остојић, добио је жути картон.

28. минут: Судија Ђорђић је пред корнер Партизана упозорио играче на гурање и повлачење у казненом, а чим је лопта изведена дуел Деветка и Остојића окарактерисао је као прекршај играча Војводине и уперио прстом ка једанаестерцу.

29. минут: Бибрас Натхо је са креча рутински послао голмана у једну, а лопту у другу страну - 1:0.

40. минут: Садик је у близини ћошка петерца окренуо ривала, а онда из окрета шутирао у ближи, угао, али је репрезентативац Србије Роцков сјајно одбранио.

43. минут: Садик је по десној страни прошао, упутио повратну на седам метара, промашио је Асано, али је иза натрчавао Натхо и пласирао лопту у небрањену мрежу - 2:0.

48. минут: Садик је ишао по ивици казненог, дао повратну за Здјелара који је натрчао и поклопио лопту на 25 метара, "пројектил" је "поцепао" мрежу Војводине - 3:0. Залуд је било што се Роцков опружио колико је дуг.

57. минут: Остојић је покушао да врати лопту голману Стојковићу, пресекао је Ђуричин, обишао чувара мреже, а онда уместо асистенције самом Матићу решио искоса да гађа празан гол и - промашио.

59. минут: Натха је заменио Сума. Уследио је пас у фор за Садика, који је био у офсајду, наставио је акцију, обишао голмана и дао гол, па му је судија за то дао жути картон.

61. минут: Троструку измену извршио је тренер Новосађана Лалатовић. Ушли су Гемовић, Топић и Николић.

67. минут: Дринчић је шутирао искоса са више од двадесет метара, неометан, лопта је фијукнула мало изнад пречке.

69. минут: Комбинација Асана и Садика на ивици казненог, лопта је остала код шпица, гурнуо је испод капитена гостију Ђурића, прескочио га, а онда дијагоналом погодио мрежу поред полетелог Роцкова - 4:0.

76. минут: Са тридесетак метара из слободног ударца Дринчић је гађао рашље, и погодио, али је голман Стојковић био на правом месту и лопту избоксовао у корнер.