Инђија водила до 87. минута, а онда су Звезду до победе грешкама погурали судија и голман гостију

60

Милан Павков у финишу режирао преокрет са два гола са беле тачке

Црвена звезда – Инђија 2:1 (0:1)

Београд - Стадион: Рајко Митић. Гледалаца: 5.000. Судија: Игор Стојилковић. Помоћници: Горан Станојевић и Милан Мишкељин. Жути картони: Димитров, Јањић, Видић, Милосављев (Инђија). Стрелци: 0:1 Бранислав Томић у 35, 1:1 Милан Павков (једанаестерац) у 88, 2:1 Милан Павков (једанаестерац) у 90. минуту.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Борјан, Гајић (од 46. Томане), Дегенек, Милуновић, Родић, Јованчић, Кањас, Иванић (од 67. Вулић), Гарсија, Ван ла Пара (од 81. Вукановић), Павков. Тренер: Владан Милојевић.

ИНЂИЈА: Прековић, Димитријевић, Бјеличић, Босанчић (од 74. Јосовић), Димитров (од 62. Јањић), М. Илић, Рогач, Томић, Б. Илић, Милосављев (од 50. Бастајић), Видић. Тренер: Срђан Благојевић.

24. минут: Прва каква-таква прилика тек на половини првог полувремена, Ван ла Пара је на премијери у црвено-белом дресу продро по левој страни, ушао у казнени, убацио полувисоку лопту ка пеналу, натрчао је Гарсија и ухватио волеј, али је шутирао право у голмана Прековића.

35. минут: После корнера за инђију на 14 метара лоше је одреаговао играч гостију, лопта му се одбила од ногу, кренула ван казненог, још даље је пробао да је избаци бек Звезде Гајић, али је добацио само до Томића, који се са више од 30 метара одлучио на ударац, скоро по средини гола, али је успео да матира Борјана - 0:1.

46. минут: Већ на полувремену тренер црвено-белих одлучио је да промени формацију, уместо бека Гајића ушао је центарфор Томане.

48. минут: Владан Милосављев је одлично примио далекометну дијагоналу, ушао у казнени, шутирао са 13 метара, али је Борјан био сигуран. Том приликом се повредио играч Инђије, заменио га је Бастајић.

55. минут: Гарсија је центрирао са леве стране, лопта је закачила дефанзивца Инђије и умало преварила голмана Прековића, који је у задњи час скренуо у корнер.

56. минут: Родић је на "капици" петерца нашао Томанеа, који је шутирао из прве под пречку, али је Прековић лопту скренуо у корнер.

59. минут: Први жути картон на мечу добио је капитен гостију Димитров, у контри је поткачио Милуновића.

61. минут: Контра Инђије, Брана Илић надмудрио је целу одбрану Звезде, сам кренуо ка Борјану, сустигли су га у казненом, ослободио се са два дриблинга, шутирао, неуспешно, али се лопта одбила на седам метара до Томића, и он је дриблао, створио сјајну прилику за шут, али је Борјан одбранио ногом.

62. минут: Изашао је једини "пожутели" Димитров, заменио га је Јањић, коме је требало десетак секунди да и он добије жути картон!

63. минут: После убачене лопте са леве стране на другу стативу на мање од метар од гол линије утрчао је Ван ла Пара, шутирао, али му је зицер одбранио Прековић.

67. минут: Незапаженог Иванића заменио је Вулић.

77. минут: Вулић је гађао рашље, али је Прековић сјајном парадом одбранио и спречио изједначење.

83. минут: Гости су честим излежавањем на терену "крали" време, нервирало је то домаће, па је Павков жешће стартовао на ривала, али је прошао без картона.

87. минут: Видић је на 17 метара оборио Вукановића, али је судија Стојилковић показао на пенал без оклевања.

88. минут: Павков је шутирао са 11 метара, Прековић је закачио лопту, али није спречио изједначење - 1:1.

89. минут: Још један у низу покушаја "крађе" времена обио се о главу гостима. Голман Прековић није хтео да хвата лопту рукама после убацивања Кањаса, већ је штоповао главом, одбила му се предалеко, кренуо је пре њу, али је пре стигао Гарсија, Прековић га је оборио и у том случају судија Стојилковић није погрешио, са правом је показао на креч.

90. минут: Павков је сада одабрао другу страну и погодио за преокрет - 2:1.

Семафор 8. кола Супер лиге:

Раднички (Ниш) – Војводина 1:2 (Михајловић 9 - Матић 33, Деветак 77)

Црвена звезда – Инђија 2:1 (Павков 88. једанаестерац, 90. једанаестерац - Томић 35)

Јавор – Рад 3:0 (Маричић 25, Петковић 63, Мркаић 66)

Радник – Напредак 1:4 (Макарић 36. једанаестерац - Бјелош 9, Ивановић 16, Зец 67, 76)

Вождовац – Чукарички 2:2 (Стојчев 61, Николић 65 - Стојановић 34, Бирманчевић 59)

Пролетер (НС) – Партизан 0:3 (Тошић 56, Садик 73, Марковић 78)

19.00: ТСЦ – Мачва

19.00: МладостСпартак

Kоментари (60)

Zvezdine zablude

Borjan je kriv za gol sa 30m. Nije jasno kako to da su igrači Inđije brži a i više trče od Zvezdinih zvezda.

Vezni trkači

Zato što u Inđiji igra 5-6 veznih igrača (trkača), a u zvezdi samo 2 (Jovančić i Kanjas) a ostali su napadači (na jedan potez) ili spori centarhalfovi.

misa tumbas

nije im receno….pa se rastrcali.

ajmo zvezdo

Sutirao je jako, prosto neobranjivo...

B 1947

Igore nemoj z***vati, pokazi na zvezdenajesterac, nemo se pravis tosa, uradi i ti kao i sve tvoje kolege do sada !!!

Pa eto

Poslusao the I izmislio penal da Centra.

4-4-3

Tomane umesto Gajića ? Taktika 3-2-3-2 ?? Primamo još jedan gol do 65. min.

Svi u napad

Šta kažeš sada pametnjakoviću, kada je Zvezda pobedila sa 2:1 ?

vagrant

@-Svi u napad....Ja cu da ti kazem. Da li vas je bar malo sramota?

Madjionicar

@Svi u napad Treba nesto da kaze? Necu da ulazim u neku glupu raspravu sad, ali zar nisi vidio sta je odlucilo utakmicu? Da sudija nije sudio onaj nepostojeci penal, Zvezda bi objektivno izgubila danas.

Juznoprugas

A drugi penal kad je golman Indjije Prekovic namerno glavom dodao Garsiji.Umesto da boksuje ili ispuca nogom!Da ima reda u ovoj zemlji znaci golman Indjije Prekovic,sudija Stojiljkovic i komesar za sudjenje Super lige krivicno da se gone! Uefa mora da se oglasi.Ne moze to da se uzima od istih 20 miliona evra a ovde da se ljudi prave budalama i da trpe prevare u ovoj ligi?!

Zvezdas

Sviran nepostojeci ofsajd Ivanicu u 100% sansi.

los penzos 47

Dobar znak pred utakmicu u Minhenu!RED STAR ZAUVEK!

Palilulac

Tamo nece suditi Stoilkovic.....

Severna armija

Gazi Zvezdo !! Miloje najbolji si !

Nepostojeći penal

Alo vojniče, kupi naočare ! Faul je bio 65 cm van šesnaesterca !!

Miki

Sudija je zasluzio dozivotnu zabranu sudjenja.Ovo je bruka'

zoki

Maniko da pocrveni a kamo li da komentarise opet ista pesma Zvezda nesme da izgubi

ćela

U pravu si , zbog nepoštovanja prednosti , zbog nepostojećeg ofsajda , kod rezultata 0 : 0 !!!

Che

Sramota zbog Evrope. Prvi penal za faul van 16 metara, a drugi nije ni bio jer je igrac CZ naleteo na ledja golmana.

007

nazovite to pravim imenom i pitajte Lalata šta je to nepostojeći penal i golman Inđije po nalogu pravi penal pa ovo ni kod metuzalema ne prolazi al prolazi već stoti put kod berzana iz 2 u 1 i obratno prijaviće se ovo uefi

lala

ZAŠTO IGRATI OVU NAMEŠTENU LIGU? OVO PZORIŠTE U FUDBALU ZA DVA MINUTA DVA PENALA? DALI VAS JE MALO SRAMOTA?

Delija Zapad

Sramota je svakog poštenog zvezdaša !

@Delija zapad

Tuzni tuzni grobaru placi tu na -4

Milovan 2

Lalo nisi dobro video nazovi geometra on će ti to nacrtati samo ti se čini da je prekršaj izvan šesnaesterca kao što ti se učinilo na tv snimku da je lopta posle šuta Boaćija prešla gol liniju na derbiju Partizan : Zvezda ali vas je stručnjak pomoću crteža uverio da niste u pravu. Grobari su poznati po tome da ne veruju svojim očima njma treba da se nacrta da bi im se objanila sporna situacija.

Mosquito

Sudija Stojkovic novi PIKSI, samo on moze ovako nesto da rezira.

ČOKI

ALO BRE SRAMOTA?ČEMU OVO VODI?

Preciznost

Prvi penal nije bio, jer je faul napravljen 30 cm izvan šesnaesterca

vagrant

Faul je napravljen metar van sesnaesterca a ne 30cm. Bas si "precizan".

65 cm

Istina je na sredini : 65 cm

misa tumbas

ajde I ti, sta je pa 30 cm ??

B 1947

Alo sta sam ja napisao na poluvremenu, da je potrebno da igraci zvezde samo padnu u sesnajestercu Indjije, i zvezdanajesterac je tu, i to 2 jedan za drugim, delije ponosi te se sa ovakvom pobedom, ako li i malo obraza imate !!!

čika vuleta

Sad kod UEFA na cinkarenje !!!!

Todor strasni

Ne moraju oni ni u sesnastercu da padnu, dovoljno je da to urade na protivnickoj polovini...Sve je ovo postalo mucno i gledati. I kad neko poslije postavi pitanje zasto su nam stadioni prazni...Bice oni jos prazniji jer je ovde neko zabranio da se ovde igra fudbal.

Povratak kralja PM#8

Nakon pauze, a pred teško gostovanje zvezde u Bajernu zvezda za razliku od mečeva protiv javora, radničkog, spartaka, mladosti i vojvodine protiv Inđije izvodi najjači sastav. Da li je Inđija jača od ovih ekipa protiv kojih je zvezda igrala sa rezervistima ili Inđija nije htela da se skloni. Ali kada zvezdi protivnik ne želi da se skloni skloni ga sudija: izmišljen penal za 1:1, prekršaj van šesnaesterca najmanje metar, zatim izmišljen još jedan penal za 2:1 jer golman nije ni dodirnuo igrača zvezde, a pre toga Pavkov ne dobija žute kartone i crveni za lakat u glavu, simuliranje i start s leđa pored aut linije što bi značilo da zvezda igra sa igračem manje, naravno ni Jovančić za za povlačenje s leđa kod kontre Inđije ni Rodić za namerno igranje rukom. zvezda nema šanse da ne pobedi jer ako protivnik ne želi da se skloni ga sudija. Ne treba vam plaćena titula. Lopovi!

Zvezdanaesterac

Kad se gubi tu je sudija da pogura. Cigani, je l' vas bar malo sramota?

Delija 1991

Izvinjavam se u ime svih časnih i poštenih Delija , koji se sećaju kako je igrača Zvezda 1991. sa igračima sa Balkana!

Madjionicar

Prvi penal nije bio. Prekrsaj je bio skoro citav metar izvan sesnaesterca i to je nesto sto ni najzagrizeniji navijac Zvezde ne moze da negira ako je i malo covjek. Drugi penal je bio, ali objektivno se vjerovatno nebi ni desio da se nije sudio prvi penal. Sve u svemu, zalosno, ali sta bi sad, to je "nasa liga".

sasa

Bruka i sramota....Ovaj sudija nebi trebao vise nikada da sudi ali...

E Miloje mali si ti trener

Zbog ovakve pobede zelim vam tezak poraz u Minhenu.. igraci ocigledno navikli na mufte pa kada dodje brzi voz i nema sudija oni jadni padaju i okrecu se i masu i to izgleda tako jadno Miloje.

Dragan Lo

Ovoga mi krsta rećiću sve : ) : ) : )

sima

NO COMMENT!

Knego

Pavkov je zaslužio najmanje tri žuta kartona, da je bio igrač Inđije to bi i dobio. Prvi penal nije postojao, videlo se to iz aviona, to nije greška sudije nego očigledna namera. Predlažem da FSS donese odluku da se Zvezda proglasi prvakom za takmičarsku 2019/2020 godinu a ostali da lepo igraju za drugo mesto.

@Knego

Dobice ih protiv Bajerna, ako ovako bude nastavio da igra, protiv Bajerna nece suditi korumpirani Stoiljkovic nego ce se naci posteni sudija, a kostolomci Gobeljic i Milunovic oni ce dobiti kartone (zute) jos u prvih 10-15 minuta !!

dule

Pogledajte radost Zvezde, umesto da pognu glave i propadnu u zemlju oni likuju,. Zaista ne vidim niti i jedan razlog zašto se nasa liga ne bi ukinula.

Gvido

Sta napisati a ne zaplakati,posle ove nevidjene fudbalske lakrdije od sudjenja, na stadionu koji nosi ime jednog od najboljih fudbalera EX-YU,cika Rajka Mitica. Dali je ovo moguce da se ovakve namestene utakmice igraju u srcu Evrope, u 21.veku, i da se neko moze radovati ovoj vecerasnjoj fudbalskoj sramoti kao onaj reporter sa TV-Arena,sto je prenosio utakmicu. Mogu da shvatim da je za Terzica,Mrkelu i Milojevica, ova utakmica u redu, da je po njima sudija sudio po fudb.pravilima,ali da jedan TV-reporter, koji bi trebao da bude objektivan pada u trans posle onakvih dosudjenih penala i lakrdije u korist CZ, to je nezabelezeno u analima fudbalskog sporta u citavoj regiji.

@Gnjido

Evo ja da ti kazem svoje misljenje, sudija je napravio kardinalnu gresku, podlegao je trenutku rusenja igraca koji se bacio u kazneni prostor. Bio je lose pozicioniran i to je uticalo na ovakvu odluku, sigurno nije imao namjeru da napravi ovakvu gresku kao sto mislim da isto tako nije imao namjeru kod one odluke o nepostojecem ofsajdu Ivanica. Taj ofsajd je mnogo uticao na utakmicu to vi bolesnici nezelite da vidite. Druga je stvar sto vi bolesni grobari svaku gresku vidite kao namjernu jer ste optereceni Zvezdom... sjetite se samo kup utakmice sa Vojvodinom pa onda pricajte o namjernim i navijackim sudjenjema!

Stari delija

Bruka nevđiena!Ovo Zvezdi nije potrebno! Nije sramota izgubiti od bilo koga, ali je sramota pobediti na ovaj način! Sudija je, nadam se nenamerno, napravio kardinalnu grešku kod prvog jedanaesterca, bar koliko se vidi po tv snimku.Mislim da je prekršaj bio van šesnaesterca.Svaka čast treneru Inđije na korektnoj izjavi, ni jednom rečju nije pomenuo suđenje! Inače, mislim da su Zvezdini igrači ušli mnogo, mnogo, nonšalantno. Inđija je igrala ono što Zvezda igra u Evropi, jaku odbranu, a u kontranapadu šta se uradi!Dali su 200% svojih mogućnosti.Malo su na kraju mnogo odugovlačili, bolje reći simulirali povrede, ali i to je legalno! Svaka im čast, ako ovako budu igrali celo prvenstvo, nema zime za njih.

Севера део

Ајде,препоштени,а били пенали за Копенхаген и Јанг бојс?Колико сте лицемерно,то је невероватно.

777

Sta ocekujes od grobara? Oni mrze zvezdu vise sto vole svoj klub ocekivati objektivnost?

mars

mars!!! ciganijo!!!

Palilulac

Da bi neko bio preposten on prvo mora da bude posten a vi ne umete ni jedno ni drugo

Реалиста

Брука и срамота на који начин МОЈА Звезда мора да долази до бодова. Победа??? Може ли се назвати победом она победа у којој ти судија даје гол, јер су играчи неспособни за то????!!!!! Судије у оваквој лиги треба да су увек наклоњене свим екипама које играју против Звезде или Партизана, због драстично слабијег квалитета које имају у односу на Звезду или Партизан, како би са тим помогли Црвеној Звезди и Партизану у Европи, јер навикнути на помоћ судија и олако свирање пенала и фаула, са таквим навикама у Европи и Звезда и Партизан пролазе лоше. Када би судије биле наклоњене свима другима који играју против Звезде и Партизана, тада би и једни и други били принуђени на много већи професионализам и много већи однос ка игри јер би морали улагати много више труда да савладају просечне екипе из наше лиге, а тај однос би имали и када у Европи играју.

Pa malo vam sudije

nego i dva golmana...pašće i Bajern usred Minhena

misa tumbas

nevidim sto se svi bune ? pa svirao je samo dva penala za 3 minuta ? kolko je mogao ??