Tekijaški: Pokazali smo mnogo više od Zvezde, zaslužili smo bar bod

8

Odličnom igrom Spartak Ždrepčeva krv je namučio šampiona u Subotici, gde je jedan gol odlučio pobednika

Zahvaljujući neiskustvu i nedostatku sreće timu Vladimira Gaćinovića je izmakao bod protiv Crvene zvezde (2:3).

Mogli smo sigurno i bolje da prođemo. Pre meča atmosfera i raspoloženje u ekipi bilo je izuzetno. Išli smo čak na pobedu, ali nas je Zvezda namučila u prvom poluvremenu. Iako smo poveli, dozvolili smo protivniku da preuzme kontrolu igre i izjednači. Videli smo da možemo mnogo bolje i da ne bi trebalo da se plašimo. Igra je bila obostrano otvorena u nastavku meča. Pokazali smo mnogo više od Zvezde, zaslužili smo bar bod. Neiskusno smo utakmicu priveli kraju i dozvolili da protivnik iskoristi jednu grešku i pobedi – kaže Nemanja Tekijaški, štoper Plavih golubova.

Subotičani su od prvog minuta bili rešeni da ostvare pozitivan rezultat, stvorili su mnogo šansi za gol, iskoristili su samo dve što im nije bilo dovoljno ni za remi.

Očekivali smo da će Crvena zvezda da igra u kombinovanom sastavu jer ih već u sredu čeka utakmica protiv Jang bojsa. Većina onih koji su igrali ranije je nosila dresove drugih superligaških klubova tako da nisu bili nepoznanica za nas. Dobro smo se pripremili i odradili sve što je trener tražio od nas. Ni ja nisam realizovao izglednu priliku. Ostaje žal što nismo uspeli da izbegnemo poraz – istakao je Tekijaški.