Sjajan start novajlije, TSC odneo sva tri boda sa gostovanja Voždovcu!

8

Od početka je bitka na krovu obilovala dinamikom, ne i izuzetnim prilikama

Iako je moglo da ode na obe strane, može se konstatovati da je velika borba pod reflektorima, na startu Super lige, završena zasluženom pobedom hrabrih gostiju. Matom u dva poteza. Potpisima Tomanovića i Silađija, 1:2!

U 55. minutu – 0:1! Iako situacija nije delovala opasno po Zmajeve, nekon što je jedan od defanzivaca ispucao loptu izuzetno visoko do nje je u vazdušnom duelu sa golmanom Ilićem stigao Tomanović!

Glavom je zatresao mrežu, bez utehe za domaće, koji su tražili faul nad čuvarom mreže.

Mašović je na drugoj strani promešao odbranu gostiju i na neki način najavio ono što će uslediti u 70. minutu!

Da li je hteo da centrira ili je to bila vrhunska majstorija, tek, Stojčev je sa desne strane dugom parabolom poslao loptu u suprotan ugao potpuno iznenađenog Filipovića – 1:1!

Malo je falilo da, zatim, Nišić režira i preokret, ali ga nije bilo. Zapravo, usledilo je suprotno.

U 75. minutu, novi udarac TSC-a, i to kakav! Sa linije kaznenog prostora, Silađi je poslao bombu u gornji desni ugao.

Nije obeshrabrio Zmajeve, ali jeste uradio ono što je najvažnije. Postavio je konačan rezultat, za slavlje gostiju – 1:2!