Погледајте све голове са суботњих мечева 24. кола Супер лиге (ВИДЕО)

Победе су у суботу остварили Бачка против Рада и Јавор у дуелу против Младости, док у Шапцу, Чачку и Сурдулици није било победника

Домаћи тим је до предности дошау у 47. минуту преко Филипа Бајића, да би у 67. Милош Бајић погодио за 2:0. Коначних 2:1 поставио је Дарко Бједов у 73. минуту.

Бачка је све даље од зоне испадања и сада са 24 бода заузима 13. место на табели српског првенства. Рад је последњи са 15 бодова.

Јавор је, уз Бачку, једини остварио победу у мечевима суботњег програма. У Ивањици је пала Младост, а резултат је био 3:0. Стрелци за домаћи тим били су Иван Марковић (6. минуту), Елиомар Силва (37) и Стефан Панић (80).

Треба напоменути да је тим из Ивањице од 15. минута играо са играчем мање јер је Ђорђе Црномарковић добио црвени картон.

У Чачку су снаге одмерили домаћи Борац и Раднички из Ниша. Гости су повели у 33. минуту, стрелац је био Александар Јовановић, али на крају је било 1:1, гол за Чачане дао је Матеус Лима у 75. минуту. Раднички је тако прекинуо низ од шест победа у српском првенству.

Бод иза Радничког је Чукарички, који је у Сурдулици играо нерешено без голова са екипом Радника.

У Шапцу је такође виђен реми између Мачве и Војводине (1:1). Домаћи тим је повео у 84. минуту преко Бојана Матића, да би Лазар Арсић у 88. донео бод Воши.