Реми Војводине и Радничког, мајсторије Јованчића и Павкова (ВИДЕО)

7

Фудбалери Војводине одиграли су у Новом Саду нерешено 1:1 са Радничким из Ниша, у првој утакмици 14. кола Супер лиге Србије.

Војводина је била боља у првом полувремену, имала је 10 шутева на гол, док Раднички ниједном није запретио. Шансе за домаће имали су Немања Суботић, Стефан Михајловић, Александар Месаровић и Марко Вукасовић, али нису успели да савладају голмана Немању Крзнарића.

Екипа из Ниша је у наставку заиграла боље, ослободила се притиска домаћих, али је ипак Војводина повела у 70. минуту лепим голом капитена Душана Јованчића, после додавања Немање Суботића.

Раднички је изједначио само два минута касније, сјајним  голом Милана Павкова из слободног ударца са нешто више од 16 метара. То је девети гол Павкова у првенству и први је на листи стрелаца.

Шансу за победу Војводине пропустио је Никола Антић у завршници утакмице.

Војводина је трећа на табели са 27 бодова, а Раднички заузима шесто место са четири бода мање.

Тренер Војводине Владимир Буач оценио је да је његова екипа заслужила победу.

Презадовољан сам игром, у првом полувремену смо имали много шанси које је требало да реализујемо. Друго полувреме је било солидно. Мислим да смо заслужили да победимо, али није све зависило од нас – навео је Буач после утакмице за телевизију Аренаспорт.

Тренер Радничког Милан Ђуричић рекао је да екипа мора бити задовољна бодом.

Војводина је била боља у првом полувремену, ми смо за нијансу били бољи у другом, али су они постигли гол. На срећу, Павков је постигао прелеп гол, срећни смо што је наставио голгетерску серију. Нисмо контролисали прво полувреме, дозволили смо Војводини да се разигра, нисмо имали мирноћу и то је основни разлог што нисмо имали ни игру ни резултат – навео је он.

Семафор 14. кола Супер лиге Србије:

Војводина – Раднички 1:1 (Јованчић 70 – Павков 72)

007

tako je BUKI,zavisilo je od sudije koji nas je besprizorno uskratio za čistu pobedu..dokle fss aman zaman..pokažite i snimak navodnog igranja rukom iako je VESELINOVIĆ pred sudijom čisto grudima odbio loptu

Sale

Nigde ruke, lopta pogadja posred grudi igrača Vose!!! Ali to je pošteni Srdjan Obradovic iz klana sudija koji sude Radničkom!!! Toncev uz pomoć Krokeze uništi ligu!!!

018

Da li je sudija,sem spornog igranja rukom,jos nesto svirao u korist Radnickog? Krznaric je "kriv" za neuspeh Vose a ne sudija,Toncev i Kokeza...

Урош

Па шта ако им је свиран смешан фаул, Војводина је имала три зицера у првом полувремену, и није дала гол. Смешан пенал им је свиран и у Суботици, па им је Спале спаковао 4 комада. Реализација је очајна, тешко дају голове, али зато релативно лако примају. А чини ми се да је Буач оставио на клупи једине играче који нешто знају, убацио је још веће пањеве који су играли до сад. А оно што је најжалосније млади играчи поникли у Воши који се гурају у први тим немају појма. А и сама утакмица благи ужас, ако су ово две екипе које се боре за Европу, жалосна нам мајка.

Mare

Ovaj Radnicki je postao najomrazeniji klub u Srbiji! Prošle nedelje su uništili Voždovac, pre toga Javor, sada Vošu.... Itd. Ovaj Tončev sa Kokezom pod ruku razvali kompletnu ligu, gde god se politika umesala nastalo je zlo. A sudije su posebna ptiča, tu im delegira njihov partijski kolega iz SPS-a, prepošteni Mrakić! Srbijooooo