Младост славила, Бојовић са пенала донео тријумф против Радничког (ВИДЕО)

6

Нишлије су имале прилику са беле тачке да поравнају, али је Арсић био непрецизан.

На премијери пролећног дела шампионата Супер лиге Србије фудбалери Младости савладали су у Лучанима екипу  Радничког из Ниша са минималних 1:0.

Лучанци су успели да се консолидују после нешто слабије завршнице у јесењем делу првенства.

Бољи су били домаћи у првих 45 минута, контролисали игру и стварали шансе, док је друго полувреме по тим параметрима припало Нишлијама.

Ипак на крају славили су фудбалери Младости, поготком искусног Милана Бојовића у 79. минуту са беле тачке.

Гости су само три минута касније пропустили одличну прилику за поравнање. Главни арбитар Васић је већ у првом нападу Нишлија досудио једанаестерац за госте, али је са 11 метара непрецизан био Лазар Арсић.

Херој Лучана био је голман Крзнанић, који је одличном интервенцијом зауставио ударац Арсића и сачувао бодове свом тиму.

На утакмици је било доста жара, велики број жутих картона, а многи су били и незадовољни суђењем Васића. Између осталих незадовољан је био и тренер домаћих, Ненад Миловановић, који је зарадио искључење у другом полувремену.

Семафор 22. кола Супер лиге Србије:

Младост - Раднички Ниш 1:0 (Бојовић 79 једанаестерац)

ponosni lucanac

Dobar fudbal,lepa poseta ali zasto mora da sve pokvari jedan covek ???

Sale

Koji??? Sudija??

lucanac

Jedino sto nije valjalo veceras je sudija.

Sale

Vasic je Kokezin poslusnik a tu je sad i Toncev..

Đole

Kako brani ovaj Krznarić,nenormalno dobro.I Bajić je sjajan golman ali Krznarić je klasa,sigurno najbolji golman u Super ligi.Čudi me da ovako dobar golman nije napravio karijeru u nekoj od najjačih evropskih liga.Ovaj Japanac Noma je takođe lepo iznenađenje i sigurno će doneti mnogo toga Radničkom u borbi za Evropu.Konačno se u našem prvenstvu počeo igrati atraktivan fudbal,pun šansi i dobrih poteza.Svaka čast obema ekipama na dobrom fudbalu.

ljubo

situacija kod penala za radnicki je ista kao na utakmici bayer -arsenal i sad jedan je sudija pogresio .u oba slucaja ruka u prirodnom polozaju i lopta ih sa kratke distance pogadja u ruku mazic kaze nije penal vasic kaze jeste oba nose fifa znak