Стрелци за црно-беле Натхо из пенала у 10. минуту и Мениг у 55. минуту

Радник - Партизан 0:2 (0:1)

Фењераш Радник је остао једини тим без тријумфа у српској елити и после меча са Партизаном.

Парни ваљак је рутински одрадио посао у Сурдулици.

После ВАР-а у 9. минуту, шездесетак секунди касније Натхо је Београђанима донео предност са беле тачке.

Тачку на и ставио је Мениг у десетом минуту, само другог полувремена за коначних 2:0.

Пласман обезедио SofaScore

Kоментари (21)

Jao nama!!!

Interesantno je da kad zvezda i partizan vode tesnim rezultatom, nadoknada vremena nije veća od 3 min, a kad gube bude minimum 5 min.

Marko

ZVEZDA JE ZA VAS NOCNA MORA..

Blamcina

Sramotan penal.Ovo je cist lopovluk.

Lazar Lukic

Ne morate da mi zahvalite bio mi je zadatak .

Karlo Veliki & Lazar Lukic

Lukic vec drugi put tek na intervenciju VAR-a sudi penal za Partizan...Sto znaci da mu je zadatak bio da ne sudi.

Ne ne to je

Good cop bad cop, razumeš?

Kđlio

Ne,nego nije postojao pa ga nije ni svirao.tek na intervenciju vara je dosudjen.nije isti var za sve...

Lopovi lopovi

Izmisljen penal

Bruka...

Sudija je ponovo uradio svoj deo posla...

Prejadno...

Ono kada ti ptotiv fenjerasa treba sudijska pomoc

Miki

Da nije nepostojećih penala guranih VAR-om imao bi mnogo manje bodova! Sramota!

kondor

Miki , kako var nije reagovao na derbiju kod dva postojeca penala za FKP , malo o tome napisi ljudino .

aleks

Lako je ovima kad im se na svakoj utakmici svira penal koji otvara protivnika. Ovo je sramota sta se radi imali su 7 penala na 10 utakmica. Svi svirani pri neresenom ili negativnom rezultatu. U Nisu su imali dva penala... Mnogo je braco...

gropn III vs аљексе

pogledati sezonu u kojoj je zvezda bila rekorder u broju dosudjenih penala u Evropi i Maziceva dva dosudjena penala u derbiju, pisati na osnovu realnosti a ne uzbudjenja

Sramota

Da je ovakav penal bio sviran za zvezdu bilo bi svakakve hajke,kao sad protiv Pazara ali sad nema problema???

gropn III vs Sramote

Pesic, faul u napadu, Rikardo faul u napadu, Pesic (nije) faul, = Rikardo bez faula, znaci ako je Rikardo onda je i Pesic ... ma moguce da za zvezdine igrace sve ne vazi sto obavezno vazi za igrace Partizana

Licemerno novinarstvo

Zanimljivo sad verujete Varu ali sudiji ali niste verovali Varu i sudiji u Pazaru?

Zuk

A ne analizirate situaciju za penal kao pobednicki zvezdin gol u pazaru??

ww

Tu je penal kad je gusto .......

Marko

Lako uz pomoc sudije i igraca glumaca....

bravo

za komentar o penalu pa da je u pitanju Zvezda sudija ne bih čekao var već bih odma pokazao na bijelu tačku a što var nije pokazao pobjednički gol u N Pazaru a što se tiče penala vi ste rekorderi u Evropi to je bilo prije 3 godine jedino taj rekord Terzić nije objavio