Prvi remi Brđana – Lučić majstorijom doneo bod Čukaričkom

2

U poslednjem meču 6. kola u Kragujevcu je viđen remi

Radnički 1923 i Čukarički su u Kragujevcu odigrali nerešeno - 1:1.

Domaći su poveli iz prve šanse na meču,  Dušan Stoiljković je u 21. minutu savladao Mićovića

Izjednačenje i bod svom timu posle prelepe akcije u 76. minutu obezbedio je Vladimir Lučić, koji je postigao evrogol sa ivice šesnaesterca.

Radnički 1923 je na 10. mestu na tabeli sa šest bodova, a Čukarički je na drugoj poziciji sa 13 poena.

U narednom kolu, Radnički 1923 će gostovati Javoru, dok će Čukarički dočekati prvoplasiranu Crvenu zvezdu.

SUPER LIGA – 6. KOLO:

Radnički (Niš) – Novi Pazar 1:3 (Štulić 90+2 - Nikčević 45+1, Majdevac 55, Rubežić 77)

Napredak – TSC 0:0

Kolubara – Vojvodina 2:2 (Milojević 27. penal, Marjanović 79 - Simić 57, Nikolić 71)

Crvena zvezda – Voždovac 4:0 (Pešić 3, Bukari 8, Ben 84, Ivanić 88)

Spartak – Javor 2:2 (Srećković 13 - Todoroski 30 - Gigić 22, Eliomar 68)

Mladost  – Radnik 3:2 (Bojović 29. penal, Gordić 53, Vesnić 89 - Nedeljković 26, Mićević 85. autogol)

Mladost GAT  – Partizan 0:1 (Marković 90+5)

Radnički 1923 – Čukarički 1:1 (Stoiljković 21 – Lučić 76)