Pobede Mladosti, Novog Pazara i Metalca za kraj plej-auta Super lige (VIDEO)

0

Fudbaleri Mladosti iz Lučana pobedili su večeras na svom terenu ekipu Spartaka iz Subotice sa 2:1, u meču poslednjeg, sedmog kola plej-auta Super lige Srbije.

Oba gola za domaći tim postigao je Nikola Jojić u 32. i 61. minutu, a konačan rezultat je postavio Andrej Todoroski u 89. minutu.

Novi Pazar je na gostovanju pobedio novosadski Proleter sa 2:0.

Gol za vođstvo Novog Pazara postigao je Ibrahim Mustafa u 76. minutu, a rezultat je u 90. minutu povećao Igor Maksimović.

Metalac je na oproštaju od Super lige na gostovanju savladao Radnički iz Kragujevca sa 2:1.

Povela je domaća ekipa u devetom minutu posle autogola Dušana Jokovića. U 45. minutu Radnički ostaje sa igračem manje, pošto direktan crveni karton dobija Đorđe Maksimović.

Tim iz Gornjeg Milanovca je to iskoristio i u drugom poluvremenu je golovima Damjana Krajišnika u 50. i Filipa Antonijevića u 60. minutu stigao do preokreta.

Metalac i Proleter napustili su elitu, Novi Pazar i Radnički će u baraž za opstanak sa dva prvoligaša.