Kolubara dovela napadača iz Đenove i golmana iz Grblja
Fudbaleri Kolubare polako privode kraju pripreme u Lazarevcu, a za 20. januar planiran je odlazak u Antaliju
.jpg)
Fudbaleri Kolubare polako privode kraju pripreme u Lazarevcu, a za 20. januar planiran je odlazak u Antaliju.
Dušan Puletić je prvi napustio Lazarevac, a za njim su krenuli LJubiša Pecelj i Miloš Milisavljević. Očekuje sa da do polaska u Tursku još par igrača razduži zeleno-crni dres.
Prvo pojačanje Kolubare stiglo je iz Rudara iz Pljevalja, a to je Miloš Zečević, u međuvremenu stigla su još dva mlada igrača, golman Grblja Balša Popović (22) koji je prošlog leta bio na korak od prelaska u Partizan.
Lazarevčani su pojačali i napad. Kolubara u prolećnom delu sezone može da računa i na mladog napadača Dimitrija Antić (19).
Zanimljivo je pojačanje Kolubare dolazi iz italijanskog superligaša Đenove, a pre toga je nosio dres subotičkog Spartaka i mlađih selekcija Crvene Zvezde.