Голман Војводине Симић: Свакодневно радимо на томе да будемо бољи

Голман Војводина Никола Симић рекао је да његова екипа жели да се врати на победнички колосек и да свакодневно ради на томе да буде боља

Војводина је у суботу изгубила у Бачкој Тополи од ТСЦ-а са 1:0, а Симић жали што његов тим није искористио шансе у првом полувремену.

"Сигурно да нисмо задовољни поразом. Ишли смо да победимо, али неке шансе у првом полувремену нисмо искористили. Најбољу коју смо имали могла да је преломи меч у нашу корист. Нажалост, то се није догодило", рекао је Симић за клупски сајт.

"На почетку другог полувремена примили смо гол и онда су успорили темпо и утакмица је отишла у другом правцу. Желели смо да преокренемо, али нисмо успели", додао је он.

Наредни ривал Војводине је Раднички из Ниша, а Симић најављује игру на победу.

"Идемо на победу, као и на свакој утакмици до сада. Желимо да се вратимо на победнички колосек пред нашим навијачима и да ухватимо низ добрих партија. Свакодневно радимо на томе да будемо бољи и да исправимо грешке. Дешава нам се да паднемо током меча, али свесни смо тога и исправићемо и то", рекао је он.

Он верује да ће Војводина до краја јесени бити при врху табеле, где и припада.

"Желимо да будемо у прве четири екипе и надам се да ћемо у томе успети. Војводини је тамо свакако место", закључио је Никола Симић.

Утакмица Војводина - Раднички на програму је у недељу у 20.00.

Коментари3

Šta ti pričaš dečko...
Ako možda nisi znao Vojvodina je najveći klub u kom si dobio priliku da nastupaš. To je nešto što ti i tvoji saigrači treba da imate kao ideju vodilju svakog dana, svakog sata i minuta. I da igrate napadate i da pobeđujete. Ta budete toliko 'naoštreni' da protivnicima klecaju noge kad treba da igraju protiv vas. Ali ne, imate vokabular tanak, izgovora stotinu. Vi nemate pravo na: loš dan, jadan teren, nečasno suđenje, slabu igru. Kad vam nije dobro, kad vam kasni plata, kada vaše sitne međusobne čarke i animoziteti uzimaju maha, treba da se umijete hladnom vodom i pogledate u ogledalo. I da svatite da ste izabrali asketske živote u kojim postoji stalno dokazivanje. Oni koji dolaze da vas gledaju i da vas podržavaju imaju, najvećim delom svakodnevne živote. Svaki potez, svaki napad, svaki gol je radost kakvu samo igrači FK Vojvodina mogu da podare. Nemate pravo na kuknjavu, imate obavezu da pobeđujete. Igrajte, pobeđujte, a upravu na stub srama razapnite ako vam primanja kasne.
Zubus72
Simiću,dobar si ti golman tebi svaka čast ali svi u klubu moraju biti svesni kakav je klub Vojvodina i da su velika očekivanja od armije navijača koja prati igre Vojvodine.Navijači nemaju strpljenja za lošu igru Vojvodine a tu ne mislim na sam rezultat,Vojvodina nikada u zadnjih bar 10 godina nije lošije izgledala na terenu ,sramota je za struku koja vodi tim da mi igramo na silu da igramo na duge lopte u napadu koje napucavamo na Čovića ili Mrkajića .Ta igra ne liči na ništa tako se igralo pre 50 godina ! Klub koji ima svoju školu fudbala od petlića do seniorskog tima ,koji ima svoje igrače u seniorskom sastavu da igra na takav način to je za mene frustrijajuće.Voleo bi stručni štab da okrene jednu kameru na tribine za vreme utakmice pa da vidi čime se publika zabavlja dok se igra meč.Niste u stanju 2 aplauza da dobijete za poluvreme.Niko vama od nas starih navijača neće nikada zviždati ako igrate dobar fudal to zapamtite.Napred Voša!!!!!