Golman Vojvodine Simić: Svakodnevno radimo na tome da budemo bolji

3

Golman Vojvodina Nikola Simić rekao je da njegova ekipa želi da se vrati na pobednički kolosek i da svakodnevno radi na tome da bude bolja

Vojvodina je u subotu izgubila u Bačkoj Topoli od TSC-a sa 1:0, a Simić žali što njegov tim nije iskoristio šanse u prvom poluvremenu.

"Sigurno da nismo zadovoljni porazom. Išli smo da pobedimo, ali neke šanse u prvom poluvremenu nismo iskoristili. Najbolju koju smo imali mogla da je prelomi meč u našu korist. Nažalost, to se nije dogodilo", rekao je Simić za klupski sajt.

"Na početku drugog poluvremena primili smo gol i onda su usporili tempo i utakmica je otišla u drugom pravcu. Želeli smo da preokrenemo, ali nismo uspeli", dodao je on.

Naredni rival Vojvodine je Radnički iz Niša, a Simić najavljuje igru na pobedu.

"Idemo na pobedu, kao i na svakoj utakmici do sada. Želimo da se vratimo na pobednički kolosek pred našim navijačima i da uhvatimo niz dobrih partija. Svakodnevno radimo na tome da budemo bolji i da ispravimo greške. Dešava nam se da padnemo tokom meča, ali svesni smo toga i ispravićemo i to", rekao je on.

On veruje da će Vojvodina do kraja jeseni biti pri vrhu tabele, gde i pripada.

"Želimo da budemo u prve četiri ekipe i nadam se da ćemo u tome uspeti. Vojvodini je tamo svakako mesto", zaključio je Nikola Simić.

Utakmica Vojvodina - Radnički na programu je u nedelju u 20.00.

Komentari (3)

чудно и невероватно

А, ти, све гори и гори...

Zubus72

Simiću,dobar si ti golman tebi svaka čast ali svi u klubu moraju biti svesni kakav je klub Vojvodina i da su velika očekivanja od armije navijača koja prati igre Vojvodine.Navijači nemaju strpljenja za lošu igru Vojvodine a tu ne mislim na sam rezultat,Vojvodina nikada u zadnjih bar 10 godina nije lošije izgledala na terenu ,sramota je za struku koja vodi tim da mi igramo na silu da igramo na duge lopte u napadu koje napucavamo na Čovića ili Mrkajića .Ta igra ne liči na ništa tako se igralo pre 50 godina ! Klub koji ima svoju školu fudbala od petlića do seniorskog tima ,koji ima svoje igrače u seniorskom sastavu da igra na takav način to je za mene frustrijajuće.Voleo bi stručni štab da okrene jednu kameru na tribine za vreme utakmice pa da vidi čime se publika zabavlja dok se igra meč.Niste u stanju 2 aplauza da dobijete za poluvreme.Niko vama od nas starih navijača neće nikada zviždati ako igrate dobar fudal to zapamtite.Napred Voša!!!!!

Šta ti pričaš dečko...

Ako možda nisi znao Vojvodina je najveći klub u kom si dobio priliku da nastupaš. To je nešto što ti i tvoji saigrači treba da imate kao ideju vodilju svakog dana, svakog sata i minuta. I da igrate napadate i da pobeđujete. Ta budete toliko 'naoštreni' da protivnicima klecaju noge kad treba da igraju protiv vas. Ali ne, imate vokabular tanak, izgovora stotinu. Vi nemate pravo na: loš dan, jadan teren, nečasno suđenje, slabu igru. Kad vam nije dobro, kad vam kasni plata, kada vaše sitne međusobne čarke i animoziteti uzimaju maha, treba da se umijete hladnom vodom i pogledate u ogledalo. I da svatite da ste izabrali asketske živote u kojim postoji stalno dokazivanje. Oni koji dolaze da vas gledaju i da vas podržavaju imaju, najvećim delom svakodnevne živote. Svaki potez, svaki napad, svaki gol je radost kakvu samo igrači FK Vojvodina mogu da podare. Nemate pravo na kuknjavu, imate obavezu da pobeđujete. Igrajte, pobeđujte, a upravu na stub srama razapnite ako vam primanja kasne.